League of Legends

KonDziSan, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Riot Games

Son olarak Beşiktaş kadın League of Legends takımının koçluğunu yapan KonDziSan, Twitter üzerinden tekliflere açık olduğunu duyurdu.

KonDziSan ülkemize ilk geldiğinde Lee Sin oyunlarıyla birçok izleyicinin saygısını kazanmıştı. Lee Sin yasaklandığı zaman ise oyunda etkisini çok hissettiremiyordu. Avrupa’da ülke ülke gezen ormancı profesyonel oyunculuk kariyerinde farklı liglerin farklı takımlarında mücadele etti. Bu şekilde hem tecrübelenen isim hem de oyuna farklı perspektiflerden bakarak oyun bilgisini bir hayli geliştirdi. Ardından koç olma kararı alan eski oyuncu bu işi de başarıyla sürdürüyordu. Son olarak Beşiktaş kadın takımının koçluğunu yapan KondZiSan, yeni tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Başarılı eski ormancı ülkemize oyuncu ve koç olarak üçer kez geldi. Team Turquality ile Türkiye sahnesinde isminden bahsettiren ormancı ardından NumberOne Esports ve Çilekler forması giydi. İlk koçluk deneyimini Oyun Hizmetleri ile yaşayan isim ardından Team Cappadcia ile anlaştı. KondZiSan son olarak Beşiktaş kadın takımını çalıştırdı.

Suudi Arabistan milli takımı, RIFT Esports ve Redemption Esports eski ormancının kariyerinde çalıştırdığı diğer takımlar oldu. KondZiSan’ın koç olarak büyük bir başarısı bulunmuyor ancak karakteri ve çalışma hırsı her geçen gün görevinde daha iyi olmasında büyük rol oynuyor.

Ülkemizde forma giyen eski ormancının eşi de Türk yayıncı Melodi Kızılgün. Bakalım KondZiSan çalışmalarına yurt dışında mı devam edecek yoksa Türkiye’de bir takımın başına geçebilecek mi.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.