Kontrat veri tabanına göre WaenA, Team Aurora'da League of Legends League of Legends Haberleri

Kontrat veri tabanına göre WaenA, Team Aurora’da

2020 VFŞL Yaz Mevsimi’ne oldukça kötü bir başlangıç yapan Team Aurora, kontrat veri tabanına göre orta koridoruna Berşan “WaenA” Aydın’ı transfer etti.

2020 Yaz Mevsimi başlamadan önce, transfer döneminde, tüm takımlar kadrolarını tamamlamıştı ve şampiyonluk yarışı için hazırdı. Yarış başladı, bazı takımlar yaptıkları hızlı başlangıç sayesinde şimdiden liderlik adaylarından birisi haline geldi, bazı takımlar ise istediği gibi bir başlangıç yapamadı. Team Aurora da istediği gibi bir başlangıç yapamayan takımlardandı.

3. haftayı geride bıraktıktan sonra puan durumuna baktığımızda Team Aurora’nın sadece 1 galibiyet alabildiğini görüyoruz. Bu durumdan rahatsız olmuş olacaklar ki orta koridorlarına, geçtiğimiz mevsimi Dark Passage’da tamamlayan WaenA geldi.

WaenA, geçtiğimiz mevsim Dark Passage’da, gözleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Genç ve yetenekli orta koridor oyuncusu, oldukça yüksek bir performans göstermiş, Kış Mevsimi’nin lig aşamasını ikinci sırada bitirmeyi başarmıştı. Playoff aşamasında ise yarı finale kadar yükselmiş fakat favori olarak gösterildikleri seride fastPay Wildcats’a 3-0 yenilerek turnuvadan elenmişti.

Team Aurora ise geçtiğimiz mevsim, her mevsim yaptıkları gibi birçok seyirciyi şaşırtarak playoff potasına girmeyi başarmıştı. Playoff aşamasında yarı finale kadar gelip 1907 Fenerbahçe karşısında elenen takım, mevsimi beklentilerin çok üstünde bitirmişti.

Benzer beklentiler bu mevsim için de geçerliyken mevsim başında gösterdikleri performans, bizi, önceki mevsimlere benzer bir başarının beklemediğine işaret ediyordu. Belki de orta koridora yapılan WaenA takviyesi, Team Aurora’yı bir kez daha playoff potasına sokmayı başarır.

Takım, mevcut orta koridorları Bendix ile ilgili bir bilgi paylaşmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir