League of Legends League of Legends Haberleri

Korpse, Doğuş Üniversitesi Aurora’ya transfer oldu

Son olarak Dark Passage forması giyen destek Korpse, transferin son gününde Doğuş Üniversitesi Aurora’yla anlaştı.

Geçtiğimiz mevsim kurduğu alt koridor ikilisini bozmayan Doğuş Üniversitesi Aurora ormancı Mojito’nun dönüşüyle sadece orta koridorda değişikliğe gitti. Eren’i transfer eden ekip ligde beklentilerin üstüne çıkarak harika bir performans sergiledi. Aynı performansı Akademi Ligi’nde sergileyemeyen takım transferin son gününde destek pozisyonuna takviye yaptı. Son olarak geçtiğimiz mevsim Dark Passage forması giyen Korpse, Doğuş Üniversitesi Aurora’yla anlaştı.

Uzun süre Yükselme Ligi’nde mücadele eden Korpse, Beşiktaş Esports’la birlikte şampiyon olmayı başardı. HolyPhoenix’le iyi biri uyum yakalayan oyuncu takımın VFŞL kadrosunda yer aldı. VFŞL’de bir süre Beşiktaş Esports forması giyen oyuncu takımdan ayrılarak Dark Passage’a transfer oldu. Dark Passage ligi 6. sırada bitirdi ve playofflara kalmayı başardı. Playofflara çeyrek finalde veda eden ekip mevsim sonunda dağıldı ve Korpse takımdan ayrıldı.

Bu mevsimin başında herhangi bir takımla anlaşmayan oyuncu transferin son gününde Doğuş Üniversitesi Aurora’nın yolunu tuttu. Aurora, geçtiğimiz mevsimin başından beri Padden-Wendelbo ikilisiyle oynuyor. Takım şu anda ligde gayet iyi bir performans sergiliyor. 1907 Fenerbahçe Espor ve Galatasaray Espor’la 2. sırayı paylaşan ekip playoffların en ciddi adaylarından biri olarak gözüküyor. Korpse’un gelişiyle akademi takımında bir değişiklik olması çok daha muhtemel. Akademi Ligi’nde işleri iyi gitmeyen Aurora alt koridora tecrübeli bir oyuncu yerleştirerek diğer isimlerin performansını arttırmak için böyle bir hamle yapmış olabilir.

Bakalım tecrübeli desteğin Aurora’da görevi ne olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir