League of Legends League of Legends Haberleri

LCS Bahar Mevsimi’nde birinci haftanın sonuna gelindi

Gece oynanan iki maçın ardından LCS Bahar Mevsimi’nde ilk hafta tamamlandı. TSM ve Golden Guardians sezona iki mağlubiyetle başladı.

LCS Bahar Mevsimi’nde ilk iki günün ardından ilk haftanın büyük bir kısmı tamamlandı. İlk günü bay geçen TSM ve ikinci günü bay geçen Team Liquid, 100 Thieves ve Evil Geniuses haftanın son maçlarını oynadı. Closer’ın formasını giydiği Golden Guardians haftayı iki mağlubiyetle kapamıştı. Dün oynanan maçların ardından Broken Blade’li TSM de sezona kötü bir başlangıç yaptı. İlk gün Immortals’a kaybeden ekip dün gece Team Liquid’e diş geçiremedi ve 2020’ye galibiyetsiz başladı.

LCS Bahar Mevsimi 1. Hafta Üçüncü Gün Sonuçları

  • Evil Geniuses | 1 – 0 | 100 Thieves
  • Team Liquid | 1 – 0 | TSM

Evil Geniuses – 100 Thieves

Flash’ını erken bir dakikada kullanan Ry0ma’yı cezalandıran Evil Geniuses, orta koridora yaptığı 3 kişilik baskınla ilk kanı aldı. Skor, geçtiğimiz mevsimin MVP’si Svenskeren’da kaldı. Orta oyun kafa kafaya geçti. Altın farkı yok denecek kadar azken Evil Geniuses ejder konusunda önemli bir üstünlüğü elinde bulundurdu. Jiizuke’nin Leblanc mekanikleri oyunun kilidini açan nokta oldu. Suikastçi rolünü iyi oynayan İtalyan orta koridora uyum sağlayan takım arkadaşları, savaşları önde bitirdi. Baron’u alan Evil Geniuses üstüne bir de Kadim Ejderha’yı katletti. Son ittirmeyi başarıyla yapan ekip mücadeleyi 39 dakikada tamamladı.

Team Liquid – TSM

TL, yıldız ormancısı Broxah’sız ikinci maçına çıktı. Alt koridora başarılı bir baskın yapan Dardoch ilk kanı almayı başardı. Amerikalı ormancı erken oyunu çok iyi oynadı ve Doublelift’i 4 dakikada iki kez katletti. Deneyim nişancı buna rağmen oyundan kopmadı. TSM ejderlerin büyük bir çoğunluğunu aldı ancak rakibini uyutan Liquid Baron güçlendirmesini alarak maçtaki ilk kritik hamleyi yaptı. 3 Alev Ejderi alan son şampiyon altın farkını da 5000 civarına getirdi. Son savaşı da kazanan ekip 39 dakikanın ardından galibiyete uzandı. Bjergsen iyi bir Zilean oyunu sergilemedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir