League of Legends

LCS şerefine! Bud Light LCS’in yeni sponsoru oldu

Bud Light

LCS hayranlarını sevindirecek bir haber geliyor. ABD merkezli bira üreticisi ‘Bud Light’ LCS’e sponsor oldu. Kuzey Amerika liginin maçlarının zevkinin arkadaşlarla yaşa uygun içecekler içerek çıktığını da düşünen Riot Games, Bud Light ile önemli bir anlaşmaya imza attı.

Artık izleyiciler yaşları tuttuğu sürece LCS Arena’da ve mevsim finallerinde Bud Light’ın bira ikramlarından faydalanabilecekler. Biralar, seyyar araçlarda ve stantlarda ikram edilecek. Bud Light, ayrıca ‘How I LCS’ temalı partiler düzenleyecek, LCS canlı yayınlarında ‘Ace Moment’ programıyla League of Legends’taki en iyi kutlama anlarını gösterecek. Ayrıca Bud Light, Twitch kanalından yapacağı yayınlarla LCS’in yeni programı ‘Monday Night League’i destekleyecek. Monday Night League yayını, 2020 sezonu için League of Legends Championship Series’te pazartesi akşamı maçlarını içeriyor.

Artık LCS Stüdyoları’nda pazartesi akşamları 3 Akademi Ligi maçına ek 2 tane de LCS maçı oynanacak. Espor, Amerika’da en fazla izleyicisi olan 3. spor durumunda. Böyle olunca daha fazla gösteri sunabilmek amacıyla ‘Monday Night Football’dan esinlenildiği Kuzey Amerika Ligi’nin yetkililerince belirtildi.

Bu işbirliğini bir adım öne taşımak için ortak çalışmayla ‘after hours’ adı altında Bud Lights’ın Twitch kanalında bir program olacak. Sezon boyunca favori oyuncularınızı, özel konukları ve bir çok sürprizi göreceğiniz bir program olacak. Heyecan verici bir lig haftasını böyle bir şov ile bitirmek harika olacaktır.

LolEspor Ekibi bu gibi yeniliklerin sadece bir başlangıç olduğunu belirtirken bu anlaşmadan ötürü çok heyecanlı olduklarını belirttiler.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.