League of Legends

League of Legends 2020 sezonu 10 Ocak’ta başlayacak

Riot Games

League of Legends 2020 sezonu, sezon arası dönemin bitişiyle 10 Ocak tarihinde başlayacak.

Her geçen yıl sezon arası dönemlerde çeşitli yeniliklerin gelişiyle bir sonraki sezona giriş yapıyoruz. Bu yıl ise en büyük değişiklikler ise ejderlerin oyuna etkisi ve haritadaki yenilikler oldu. Ara dönemde bu yenilikleri test eden Riot, artık resmi sezon başlangıcı tarihini açıklama kararı aldı. Bir süredir sezon arası dönemde olan League of Legends oyuncuları yeni sezonun ne zaman başlayacağı hakkında yapılacak açıklamayı iple çekiyordu. Riot Games bugün yapılan duyuruda 2020 sezonunun 10 Ocak tarihinde başlayacağını duyurdu.

10 Ocak tarihinde başlayacak olan 2020 sezonuna her zaman olduğu gibi yerleştirme maçlarıyla başlayacağız. Geçtiğimiz sezondan itibaren bu konuda daha şeffaf olan Riot Games, oyunculara yerleştirme sürecinde hangi kümede ve kaç puana sahip oldukları hakkında bilgi vererek çok daha sağlıklı sonuçlar alınmasında önemli rol oynadı. Oyuncular beş gün sonra bu heyecana yeniden ortak olacak ve üst liglere çıkmak için kıyasıya mücadele başlayacak.

Geçtiğimiz sezonki ve sezon arası dönemdeki kümemiz de 10. sezon için bir hayli etkili olacak. Yerleştirme maçlarında aldığımız puanları görmenin yanında maç kaybettiğimizde puanımız eksilmeyecek. 2020 yılının ilk yaması ise 8 Ocak tarihinde yayınlanacak.

League of Legends 2020 sezonu oyunun 10. sezonu olacak. Hem espor hem de genel oyuncu kitlesinin eğleneceği, keyifli maçlar izleyip oynayacağımız bir sezon olması dileğiyle, herkese başarılar!

1 Yorum

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.