League of Legends League of Legends Haberleri

Holyphoenix, HWA Gaming’e transfer oldu

Akşam saatlerinde yapılan açıklamalara göre Şampiyonluk Ligi’nde mücadele eden bazı takımlar, kadro değişikliğine gitti. HWA takımından yapılan açıklamaya göre, takım, nişancı pozisyonunda oynayan Hakan ‘Revanche’ İşlek ile karşılıklı olarak yollarını ayırdığını ve yeni nişancı olarak da Holyphoenix’i transfer ettikleri bildirdi. Bu haberin üzerinden fazla zaman geçmeden de Team Turquality ekibi değişikliğe gittiklerini ve takıma Revanche ile Robin Rawbin Eggenberger’i kattıklarını açıkladı.

Hareketli saatlerin yaşandığı Şampiyonluk Ligi’nde, lige güzel bir başlangıç yapan ve sağlam bir performans ile 3 galibiyet 1 mağlubiyet alan HWA takımında Revanche, 11.4 KDA ile ligde ikinci sırada bulunuyordu. En yüksek altın ve oyun başına altın gibi istatistiklerde de ilk sıralarda bulunan oyuncunun takımdan gönderilmesinin ardından, eski Dark Passage oyuncusu Holyphoenix’in takıma katıldığı açıklandı. Holyphoenix bir süredir takımsızdı ve adı LCS takımlarıyla anılıyordu. Eski MVP hala ligin en değerli oyuncularından biri mi sorusunun ve HWA’da nasıl bir performans göstereceği sorusunun cevapları, Türkiye’deki League of Legends tutkunları tarafından merakla bekleniyor.

Team Turquality de kötü gidişata bir son vermek için, HWA’dan ayrılan Revanche ile eski mouz ve Lemandogs oyuncusu Robin Rawbin Eggenberger’i takıma dahil etti. Şampiyonluk Ligi’nde iki hafta sonucunda henüz galibiyetle tanışamayan TT ekibinde, aşağı koridor ikilisi oldukça eleştirilmekteydi. Yapılan son transferlerin ardından, nasıl bir performans ortaya koyacaklar hep beraber göreceğiz.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir