League of Legends League of Legends Haberleri

League of Legends’a “Totemlendi” sinyali geliyor

Riot Games’in resmi geliştirici forumlarında yapılan bir açıklama ile League of Legends’a “Totemlendi” sinyali özelliğinin getirileceği duyuruldu.

Dünyanın en popüler video oyunlarından League of Legends’a yenilikler gelmeye devam ediyor. Son olarak oyuna sinyal susturma özelliği ekleyen Riot Games, önümüzdeki yamalarda “Totemlendi” sinyalinin de aktif hale getireceğini duyurdu. Hali hazırdaki sistemde koridor oyuncuları ormancılarına ya da takım arkadaşlarına sadece işaretlerle yön veriyor, ayrıyetten de yazmak zorunda kalıyordu. Totemlendi sinyali ile oyunda artık kritik anlarda chat’i kullanmak zorunda kalmayacağız.

Riot Maddler tarafından geliştirici köşesinde yapılan açıklamalar, başka yeniliklerin de habercisi. Suikastçı eşyalarında bir takım güncellemelere gidileceğini duyuran şirket, yapılan değişikliklerin önümüzdeki dönemlerde PBE sunucusunda denenip oyuna ekleneceğini belirtti. Bu anlamda eşya tercihlerinde oyuncuların tercih imkanları genişletilecek ve örneğin Draktharr’ın Gece Kılıcı ilk eşya olarak satın alınabilir duruma getirilecek. Detayları yakın zamanda PBE sunucusuna eklenecek güncellemeler ile daha ayrıntılı şekilde inceleyebileceğiz.

Değinilen bir diğer şey de oyuna yeni şampiyon ekleme durumu. Bu konuya açıklama getiren Riot Games, 7.13 yamasında yeni bir şampiyonun gelmeyeceğini belirtti. Son olarak Shaco’nun E yeteneğinin şampiyonun saldırı gücü olarak oynanmasını destekleyecek hale getirilmesi ve Trundle’a AD rakiplere karşı mücadele gücü eklenmesi de önümüzdeki dönemde şirketin gerçekleştirmeyi hedeflediği planlar arasında yer alıyor.

espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir