Eski Köye Yeni Adet Serisi: Sion ve Lee Sin League of Legends League of Legends Haberleri

League of Legends’ta orman kamplarının deneyim miktarı azalıyor

League of Legends’ta şu an oldukça sağlıklı bir konumda olan orman rolü yeni sezonda dengeleniyor. Geliştirici bloğunda yapılan bir açıklamaya göre orman kamplarının deneyim miktarı Sezon 9’da azalacak.

2018 yılının ormancılar için tam bir kaos şeklinde geçtiğini söylemek gerekiyor. Yampiri Yengeç değişiklikleriyle karman çorman olan rol, Mayıs ayında bir kez daha dengelenmişti. Ormancıların tecrübe puanı konusunda koridordaki oyunculardan çok önde olduğunu söyleyen Riot, daha önceki dengelemede kamplardan alınan deneyim miktarını değiştirmişti. Şimdi, yine aynı tarzda bir dengeleme daha planlanıyor. Buna göre:

–     Ormancıların kamplardan aldığı tecrübe puanı zamanla azalacak. Şu anda test edilen bu değişiklikler başlangıçta aynı XP miktarını içerse de zaman içerisinde bu miktar %5 düşecek.

Eğer bir alt koridor oyuncusuysanız ve siz daha yeni seviye 5 olmuşken rakip ormancının ultisiyle size baskına gelmesinden bıktıysanız bu oldukça iyi haber. Öte yandan orman oyuncularının bir kez daha bu değişikliklere adapte olması gerekecek. Zaman içerisindeki %5 azalma az gözükse de orta oyun ve oyun sonunda kamplardan elde edilecek deneyim miktarı büyük ölçüde azalacak. Şu an için bu güncellemenin henüz hazırlık aşamasında olduğunu ve rakamların değişebileceğini not düşelim.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir