Eski Köye Yeni Adet Serisi: Lee Sin ve LeBlanc League of Legends League of Legends Haberleri

LeBlanc, Yasuo ve Azir’e güncelleme geliyor

Son dönemin popüler şampiyonlarından LeBlanc ve bir süredir profesyonel sahnede pek sık görmediğimiz Yasuo ile Azir’e güncellemeler yolda.

Riot Games çalışanı Meddler, her zaman olduğu gibi bu hafta da şirketin resmi internet sitesi üzerinden oynanış üzerinde yapmayı düşündükleri çalışmaları oyuncular ile paylaştı. Açılan başlıkta Gnar ile Kindred’de ufak dengelemeler yapılabileceğini belirten Meddler, bir kullanıcının sorusu üzerine Yasuo, Azir ve LeBlanc hakkında da açıklamalar yaptı. Bilindiği üzere Azir’in yetenek setindeki problemler ve Yasuo’nun inanılmaz yüksek oranlardaki yasaklanma oranı, bu iki şampiyonu neredeyse oynanamaz hale getirdi. LeBlanc ise oynayan kişi için oldukça iyi bir durumda iken, rakip için çekilmez olabiliyor. Şöyle ki, şampiyonun E yeteneği olan zincirin menzili öylesine fazla ki, rakibe isabet ettikten sonra kaçma veya kalabalık kontrolü uygulama karşılıklarının ortaya çıkarılmasına neredeyse izin vermiyor.

Bu eleştirilerin doğruluk payına sahip olduğunu belirten Meddler, Azir ve LeBlanc üzerinde incelemelere devam ettiklerini söyledi. Ne kadar ve nasıl bir değişiklik gerektiği konusunda çalışmalar yapıldığını ifade eden Riot çalışanı, Yasuo hakkında da birkaç açıklamada bulundu, şöyle ki: “Şampiyonun bir şeylere ihtiyacı olduğunu biliyoruz, ancak problemin ufak bir dengeleme ile mi yoksa daha büyük bir güncelleme ile mi çözülmesi gerektiğine henüz karar veremedik.” Açıklamalara bakarsak Azir ve LeBlanc yetenek setleri üzerinde bir takım güncellemeler almaya yakın gibi gözüküyor. Yasuo’da da bir şeylerin değişeceği kesin gibi, ancak bunun ufak bir dengeleme mi, yoksa şampiyonun oynanışını değiştirecek büyük bir güncelleme mi olacağı henüz belli değil. Konu hakkında yeni açıklamalar yapıldıkça biz de sizleri bilgilendirmeye devam ediyor olacağız.

4 Comments

 • Serhat 20 Temmuz 2017

  Yasuodan ne istionuz da neyse degissin artik kayn var hehhe sakin kayna nerf yada buff gelmesin 800k lara hazir olun

 • ibrahim 18 Haziran 2017

  yasuonun değişmesi mantıklı olur yaparken nasıl yaptılarsa bir sürü nerf yedi hala saçma hasarı düşmedi

  • eren 19 Haziran 2017

   kardeşim ben 13 yaşındayım abi yavv yasuo kulanan prolar bilmem benim dedime katılırmı bilmemde yasuoya 1.000.000. milyom kez nerf gelsin heroya rework gelmesin pls be ya pls :(

  • Kerem 19 Haziran 2017

   Kardesim yasuoda sacma hasar yok sen yasuoya cikilan itenleri git soraka ya cik gine ayni hasari verir yasuoda itemsiz oyna bak ne hasari varmi yokmu yasuoyu cok nerflediler kasirgasinin cd si 7 sn di olmus 3 sn daha ne nerfmi istiyosun sen hero mu oynicaz biz kuzu mu aq

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir