League of Legends League of Legends Haberleri Legends of Runeterra

Legends of Runeterra, kapısını oyuncular için bir kez daha açıyor!

League of Legends dünyasında geçen, oyuncuların her biri benzersiz özelliklere sahip kartlardan oluşan ve bu kartlarla bir deste oluşturup rakibinizi alt etmeye çalıştığınız, sıra bazlı oynanan online kart oyunu Legends of Runeterra, bize hiç olmadığı kadar yakın.

Riot Games’in 10. Yıl kutlamalarında duyurduğu ve 2020’nin başlarında piyasaya çıkacağı söylenen Legends of Runeterra, bir süredir kapalı beta konumundaydı. Oyuncuların, Beta erişimine sahip olabilmek için resmi sitesinden Riot hesapları ile giriş yapmaları ve oyunu indirip aktivasyon mailini beklemeleri gerekiyordu. Erişim izninin belli sayıda kullanıcıya vereceklerini ancak Twitch’inizi, Riot hesabına bağlayıp oyunu izlediğiniz ve League of Legends oynadığınız takdirde aktivasyon şansının yükseldiğini, Riot resmi sitesinden duyurmuştu.

Zaman zaman oyunu erişimine izin veren Riot Games, en son oyunu açık betaya alacağını söyledi. Oyun 23 Ocak saat 22.00’da tekrar oynanabilir konuma getirilecek. Sadece bilgisayar üzerinden ön kayıt yaptıran arkadaşlar oyuna erişebilecek, hala yaptırmamış olanlar resmi internet sitesinden 20 Ocak 10.59’a kadar kayıtlarını yaptırabilirler. Ön izleme döneminde kayıt yaptırmış ancak oynamamış ve ya aktivasyon beklemiş olan arkadaşlar da davet maili alacaklar.

Açık beta ise bir gün sonra yani 24 Ocak saat 22.00’da resmi olarak başlayacak ve erişim tamamen serbest olacak. Heyecanla beklenen oyun sonunda meraklılarına kavuşacak. Açık betada kayıt olup oturum açan herkese, oyun beta sürümünden çıktığında Ay Şaşkını Poro Muhafız hediye edilecek.

Son erişimden bu yana; dereceli oyun oynama, sosyal panel ve meydan okuma özelliği (şimdilik sadece aynı sunucu üzerindeki oyuncular arasında) getiren Riot Games, yeni oyun tahtaları ve üç yeni muhafızı da bizler için eklemiş. Detaylı bir bilgi isteyenlere 22 Ocak saat 22.00 yama notları yayınlanmış olacak.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir