League of Legends League of Legends Haberleri

Lehends, Hanwha Life Esports’a transfer oldu

Son olarak Griffin forması giyen Koreli destek Lehends, gelecek sezon için LCK ekibi Hanwha Life Esports ile anlaşma sağladı.

Kore Yükselme Ligi’nden itibaren harika performanslar sergileyen Griffin beşlisi LCK’e damga vurdu. Sword, Tarzan, Chovy, Viper ve Lehends, isimleri hiç duyulmamışke sergiledikleri performanslarla kendilerini herkese tanıttı. Yönetim bazında yapılan yanlışlar ve alınan cezaların ardından kadronun büyük bir kısmı organizasyondan ayrıldı. Bu isimlerden biri olan Koreli destek Lehends’in bir sonraki durağı belli oldu. Bugün yapılan açıklamaya göre oyuncu, Hanwha Life Esports ile anlaşma sağladı.

Profesyonel oyunculuk kariyerine SBENU Korea formasıyla başlayan Lehends burada Mimic ve Nuclear gibi isimlerle CK’de mücadele etti. Ardından takımdan ayrılan isim bir mevsim BPZ forması giydi Griffin günleri başladı. CK’de mağlubiyet almayan Griffin 14’te 14 yapmayı başardı. LCK Elemeleri’nde MVP’yi 3-1 ile geçen ekip lige çıkma hakkı kazandı ve ilk mevsiminde final oynadı.

Lehends, Griffin formasıyla üç final gördü. İki Yaz, bir kez de Bahar Mevsimi Finali’ne çıkan oyuncu bunların hiçbirini kazanamadı. Geçtiğimiz mevsim yine finale yükselen ekip SKT’ye yenilmiş ancak Worlds’e gitmeyi başarmıştı. Griffin, Worlds 2019 grubundan çıktı ancak çeyrek finalden ilerisini göremedi. Lehends bunların tamamında takımın vazgeçilmez parçalarından biriydi.

Hanwha Life Esports, Lehends’in yanında Zenit ve Vsta’nın transferlerini de duyurdu. Ekip ayrıca Tempt’in kadroda kaldığını belirtti. CuVee’yi de alan takımın gelecek mevsim nasıl bir performans sergileyeceğini göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir