League of Legends

Lider BAUSuperMassive, Galakticos engelini de rahat aştı

Günün son maçında Galakticos karşısına çıkan lider BAUSuperMassive, rakibini rahat geçerek ligde namağlup liderliğini sürdürdü.

Seçim yasaklama ekranından kırmızı taraftaki SUP’un üstün çıktığını söyleyebiliriz. Formda nişancısı Zeitnot’a Ezreal veren ekip, yanına ise Taric kilitledi. Galakticos ise metanın güçlü nişancılarından Kog’maw’a yöneldi. Orta ve üst koridorda hasar odaklı seçimler yapan GAL, yeni ormancısı Syllee’nin ellerine de Cho’gath verdi. Ancak bu tercihin maç sırasında etki gösterdiğini görmedik. Son haftaların etkili ismi GBM’in ise Vladimir oynadığını gördük.

Maça ormanda Stomaged’in etkinliği ile başlayan SUP, erken dakikalarda üst koridorda ilk kanı dökmeyi başardı. Burada yakaladığı üstünlüğü maç sonuna kadar elinden bırakmayan lider, kısa süre içerisinde rahat bir galibiyet alarak namağlup unvanını sürdürdü. Haritanın her bölgesinde üstün olan ve Galakticos’a hamle şansı tanımayan ekip, özellikle yıldız üst koridoru fabFabulous ile etkili oldu. Camille ile oldukça iyi bir performans ortaya koyan fab, kalitesini bir kez daha gözler önüne serdi. Bu sonuçla ligde 10 galibiyete ulaşan SUP, etkileyici serisini sürdürmüş oldu.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.