League of Legends

LoL’e Louis Vuitton işbirliğiyle True Damage Senna Prestij Serisi geliyor

Riot Games’in Louis Vuitton ile anlaşmalı olarak çıkardığı 2. kostüm olan True Damage Senna Prestij Serisi duyuruldu. True Damage grubunun kısa zaman önce yaptığı çıkıştan sonra grup böylece 2. prestij kostümüne sahip oldu.

Moda ve giyimde sektörün söz sahibi firmalarından Louis Vuitton, Riot Games ile anlaşmasını sürdürüyor. İlk olarak True Damage Qiyana Prestij Serisi’yle bu anlaşmayı gündeme getiren firma, True Damage Senna Prestij Serisi’yle bunu devam ettiriyor. Salı günü League of Legends resmi Twitter hesabından konsept çalışmasıyla birlikte duyurulan kostüm normal olarak bazı oyuncuların tepkisini çekse de genel olarak Senna oyuncularının beğenisini topladı.

Kostüm, Fransız moda tasarımcısı Nicolas Ghesquiere tarafından tasarlandı. Nicolas Ghesquiere ayrıca diğer True Damage kostümü olan True Damage Qiyana Prestij Serisi’ni de tasarlayan isimdi. Kostüme Prestij serilerinin genel tema renkleri olan sarı ve beyaz oldukça hakim durumda. Ayrıca Senna’nın silahı Yadigar Topu’nda da büyük bir Louis Vuitton logosu konmuş ve şık modern bir tasarım denenmiş. Kostüm 100 tane 2020 Prestij Puanı ile özel mağazada satın alınabilecek.

Riot Games, Worlds 2019 sırasında GIANTS şarkısıyla duyurduğu True Damage’in ve işbirlikçisi Louis Vuitton’un kostümleriyle para kazanmaya ve kostüm çeşitliliğini arttırmaya devam edecek gibi görünüyor. Bunun sonucunda grubun diğer üyeleri Akali, Yasuo ve Ekko’nun Prestij kostümlerinin de çıkması beklenebilir. Şirket ayrıca geçtiğimiz haftalarda Louis Vuitton’un sitesi üzerinden de LoL’ün LV ile işbirliği yaparak hazırladığı ürünleri satışa sunmuştu.

LoL’ün, çıkan kostümlerin bir alternatifi olarak sunduğu Prestij Serisi gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Şu an oyunda 16 tane Prestij Serisi kostümü yer alıyor. Bazı oyuncuların renk paketinden farksız olmadığı ve sadece para kazanma amacıyla üretildiğini savunan düşüncelerine rağmen Riot Games, 2020 yılı boyunca daha çok Prestij kostümü çıkarmaya devam edecek.

Hobileri müzik dinlemek ve espor olan sıradan birisi \m/.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir