League of Legends League of Legends Haberleri

Lolespor artık yeni adresinde

Uzunca bir süredir hayatımızda olan LoLespor artık yeni adresi ve yeni arayüzü ile karşımızda.

League of Legends Türkiye için resmi açıklamaların yapıldığı, Şampiyonluk Ligi’nin puan durumunu takip edebildiğimiz, fikstüre ulaşabildiğimiz ve takımlar hakkında bilgi edinebildiğiniz LoLespor artık farklı bir adreste.

Yeni adresi watch.lolesports.com olan site hem tasarım hem de içerik anlamında değişime ve gelişime gitmiş durumda. Daha sade ve şık bir arayüz tercih edilmişken eskiden ağır basan renk olan beyaz, yerini neredeyse tamamen siyaha bırakmış durumda. Ayrıca artık LJL, OPL, CBLoL gibi küçük bölgeler dahil tüm bölgelerin maçları ve tekrarları aynı sitede toplanmış durumda.

Siteye eklenen en büyük ve heyecan verici özellik ise kuşkusuz canlı istatistikler. Artık hem canlı yayınlarda hem de tekrarlarda sitenin bir köşesinde oyunun ve oyuncuların istatistiklerini görebiliyorsunuz. Oyuncuların karşılıklı olarak biçtiği minyon sayısını, attığı totem sayısını, hasar ve skor katkısını ekranın hemen yan tarafından izleyebiliyorsunuz. Oyuncuların kullandığı rünler, o an ceplerinde bulundurdukları eşyalar ve altın hatta hangi seviyede hangi yeteneğe puan verdiğini bile görebiliyorsunuz.

Eski sitede olup burada olmayan hiçbir şey yok gibi. Hala tüm bölgelerin fikstürlerini takip edebilir, puan durumunu gözlemleyebilir ve son resmi açıklamaları okuyabilirsiniz. Ayrıca LoLespor üzerinden, yayını oyuncunun gözünden izleme olanağı veren Pro View’u da kullanabilirsiniz. Tabii bu özellik diğerleri gibi ücretsiz değil. Belli bir ücret karşılığı kullanılabiliyor.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir