League of Legends

Bahçeşehir SuperMassive, Practice ile yolların ayrıldığını açıkladı

Riot Games

VFŞL ekiplerinden Bahçeşehir SuperMassive, akademi nişancısı Practice ile yolların ayrıldığını duyurdu.

Bahçeşehir SuperMassive sezon öncesinde hem as hem de akademi kadrolarına şampiyonluğa oynayabileceği oyuncular transfer etti. As takıma Wolf ve Frozen gibi önemli oyuncular transfer eden ekip akademi kadrosunu Luana, Elramir, Waena, Practice ve Absolute beşlisiyle kurdu. Practice, diğer dört oyuncunun yanında en az profesyonel arena tecrübesine sahip isimdi. Sezon genelinde heyecan ve tecrübesizlikten birçok hata yapan oyuncu Akademi Ligi’nde kendini geliştirme fırsatı buldu. SuperMassive, Twitter üstünden yaptığı açıklamada Practice’le yolların ayrıldığını duyurdu.

SUP, Practice’in kariyerindeki ikinci takımı oldu. Daha önce Meta Abusers’da oynayan nişancı takımıyla Premier Tour Berlin’de mücadele etti. Burada Crossman ve Zanzarah gibi oyuncularla takım arkadaşı olan isim ilk turnuvasına çeyrek finalde veda etti. Bir sonraki mevsim Meta Absuers kısmen farklı bir kadroyla aynı turnuvaya yine çeyrek finalde veda etti.

Ömer Türgüt, Alman asıllı bir oyuncu. Alman asıllı Türk olan isim geçtiğimiz mevsim yerli statüsünde boy gösterdi. Tecrübesiz olması sezon genelinde ve özellikle playofflarda birçok hata yapmasına sebebiyet verdi. Mekanik olarak ise çok iyi seviyede olan oyuncunun önünde uzun yıllar var. Practice henüz çok genç. Turnuvalarda tecrübelenip mekaniklerini birkaç seviye yukarı taşırsa çok büyük bir potansiyeli mevcut.

SUP Akademi kadrosunda yarı final oynayan nişancının sıradaki durağı merakla bekleniyor. Oyuncu Türkiye’de kalıp Akademi Ligi’nde oynamaya devam edebilir. Tabii Almanya’ya geri de dönebilir.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.