League of Legends League of Legends Haberleri

Loulex, Cloud9’a transfer oldu

Son olarak EU CS ekiplerinden Schale 04’te forma giyen Loulex, NA LCS takımlarından Cloud9’a transfer oldu. Oyuncu hem takımda orman pozisyonu için koçluk yapacak, hem de yedek olarak C9’un kadrosunda bulunacak.

Oldukça iyi bir Yaz Mevsimi geçiren Cloud9, teknik ekibini Loulex hamlesi ile güçlendirmeyi amaçlıyor. Şu anda NA LCS’te 3 galibiyet ve 3 mağlubiyet ile beşinci sırada bulunmasına rağmen oyun anlamında git gide gelişen C9, Loulex’in de orman pozisyonuna koçluk yapması ile performansını yükseltecek. Birçok EU LCS ekibinde forma giyen oyuncu, son olarak 2017 Bahar Mevsimi’nde Schalke 04’te forma giymişti. Ondan öncesinde H2K, Unicorns of Love ve G2 Esports gibi takımlarda da oynayan Loulex, uzun bir süredir profesyonel sahnede olmasına rağmen formundan düşmediğini 2017 Yaz Mevsimi’nin ilk haftasında G2’de Trick’in yerine oynayarak da göstermişti.

Geçtiğimiz mevsimin finalistlerinden Cloud9 ise Yaz Mevsimi’nde çok daha temkinli davranıyor. Bahar Mevsimi Finali’nde TSM’e Jensen’in Ekko ile Zhonya kullanmamasından ötürü, yani ufak bi bireysel hatadan dolayı yenilen C9, bu mevsim ise henüz işleri tam olarak yoluna koyabilmiş değil. LCS’teki ikinci mevsimini geçiren Contractz, geçtiğimiz mevsim Ligin Çaylağı ödülünü alsa da 17 yaşındaki oyuncunun tarzında geliştirmesi gereken noktalar da bulunuyor.

Organizasyona aynı zamanda yedek oyuncu olarak da katılan Loulex’in forma şansı bulma ihtimali ne yazık ki düşük. Şu anda 7 kişilik bir kadroya sahip olan Cloud9, oyuncu rotasyonunu sadece üst koridorda Impact ve Ray arasında gerçekleştiriyor.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir