League of Legends League of Legends Haberleri

LPL Yaz Mevsimi fikstürü açıklandı

LPL Yaz Mevsimi fikstürü açıklandı, mevsimin ilk mücadelesi Dominus Esports ve Edward Gaming arasında oynanacak.

Her geçen mevsim oyun tarzıyla biraz daha ön plana çıkmaya decam eden Çin Ligi’nde gelecek mevsimin fikstürü açıklandı. Bu demek oluyor ki kaotik takım savaşlarının başlamasına çok az bir süre kaldı. Daha önceden yapılan açıklamada sezonun 1 Haziran tarihinde başlayacağı biliniyordu. Yapılan yeni açıklamada ise fikstürün tamamı belli oldu. Ligin açılış maçı Dominus Esports ve Edward Gaming arasında oynanacak. LPL Yaz Mevsimi fikstürünün tamamına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son şampiyon Invictus Gaming ilk maçına 3 Haziran günü çıkacak. Güçlü ekibin rakibi ise açılış maçında boy gösterecek olan Dominus Esports. Ligin bir diğer güçlü takımı RNG ise mevsimin ilk maçına 2 Haziran tarihinde çıkacak. Uzi’li RNG’nin rakibi Team WE olacak. LPL Yaz Mevsimi bir hayli çekişmeli çekecek gibi duruyor. Takımların ilk haftalarda gösterecekleri performans mental açıdan bir hayli değerli olacaktır.

Ligde geçtiğimiz mevsime kıyasla birkaç değişiklik var. Bunlar logo ve isim değişiklikleri. Topsports Gaming ismini Top Esports olarak değişirken SinoDragon Esports’un yeni adı Dominus Esports oldu. Snake Esports ise Li-Ning Gaming oldu. Bunların yanında Suning Gaming, JD Gaming ve LGD Gaming logolarında ufak değişiklikler yaptı. Marka değerlerinin bir hayli önemli olduğu LPL’de böyle değişiklikler bir hayli önemseniyor.

LPL Yaz Mevsimi’nin sonucu merakla bekleniyor. Bakalım önümüzdeki mevsim nasıl sonuçlanacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir