League of Legends League of Legends Haberleri

Luana, Galakticos’a transfer oldu

Son olarak Bahçeşehir SuperMassive Akademi forması giyen üst koridor Luana, VFŞL ekibi Galakticos ile anlaşma sağladı.

Geçtiğimiz sezon Ruvelius’un ceza almasıyla tüm planları alt üst olan Galakticos, Yaz Mevsimi’nde daha mütevazi bir kadroyla mücadele etti. NilleNalley, Trix, xKenzuke, Ruvelius ve Tarky beşlisi normal sezonda beklenenin altında kaldı ve play-off’lara kalamadı. Sezonun sona ermesiyle takımdan birçok oyuncuyla yolların ayrılacağı konuşulurken takım 3 kişiyle sözleşme yeniledi. Galakticos üst koridordaki boşluğu geçtiğimiz mevsimin çoğunu Akademi Ligi’nde geçiren genç oyuncu Luana ile doldurdu.

İlk olarak P3P Esports forması giyen genç isim o dönemde Kayhan ismiyle biliniyordu. Luana’nın asıl patlaması Pars Esports zamanında gerçekleşti. Burada Crystal, Saulius, Alive ve absolute ile birlikte oynayan oyuncu takımıyla VFŞL’ye yükseldi. Yükselme Ligi’nde gösterdiği performansla Bahçeşehir SuperMassive’in radarına giren üst koridor takımın akademi kadrosunun bir parçası oldu.

Luana, Bahçeşehir SuperMassive Akademi’de iki mevsim geçirdi ve bu iki mevsimde de yarı finalden ileri gidemedi. İlk mevsiminde zaman zaman as oyuncu Fabfabulous’ı kesen isim geçtiğimiz mevsimin başında direkt olarak as kadroda başladı. Geç oyuncu VFŞL’de fena bir performans sergilemese de Fabfab’ın formuyla yeniden akademiye geçti ve takımıyla yarı final oynadı. Sezonun sona ermesiyle SUP’tan ayrılan oyuncu, gelecek mevsim için VFŞL temsilcisi Galakticos ile anlaşma sağladı.

Buna göre 2020 Kış Mevsimi Galakticos kadrosu: Luana, Trix, xKenzuke, Creation, Tarky. Takımın koçu ise yine Nalu olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir