League of Legends League of Legends Haberleri

Luger, Royal Youth’a transfer oldu

Genç nişancı Luger, gelecek mevsim Royal Youth çatısı altında mücadele edecek.

Geçtiğimiz gün Pilot’u takıma yeniden dahil ettiğini açıklayan Royal Youth yönetimi, şimdi ise yerli nişancı Luger ile anlaşıldığını duyurdu. Genç yetenek geçtiğimiz mevsim kısa bir süre Galakticos forması giydi. Bu sürede fena olmayan bir performans sergileyen oyuncu takım içi iletişim konusunda eksiklikleri bulunduğu için Galakticos’tan ayrıldı.

Luger daha önce hem VFŞL’de hem de Yükselme Ligi’nde birçok ekipte forma giydi. Team Turquality formasıyla profesyonel oyunculuk kariyerine başlayan nişancı uzun süre destek Only35 ile beraber oynadı. Genç yaşlarına rağmen harika oynayan ikili kendilerini kısa sürede herkese sevdirdi. TT’den sonra Oyun Hizmetleri’ne transfer olan Luger burada iki mevsim geçirdi ve takımın lige çıkmasında büyük rol oynadı.

Nişancının sıradaki durağı Beşiktaş Esports oldu. Yükselme Ligi için iddialı bir kadro kuran organizasyon lige çıkmayı başaramadı. Luger, Dark Passage’ye transferi ile kendini ilk kez VFŞL’de gösterme fırsatı buldu. Takımıyla fena olmayan bir oyun oynayan isim bu sezon başında kendine tekliflerin geldiğini ancak anlaşma olmadığını belirtmişti.

Bilindiği üzere Luger, Armut ve Closer ile yakın arkadaş. Bu sayede iletişim yönünden sorunsuz bir sezon geçirebilir. Diğer yandan Royal Youth akademi nişancısı Mean ile yollarını ayırdı. Pilot’u geri getiren takım bakalım Luger’i hangi konumda kullanacak. Yetenekli nişancı Pilot’un Luger’e katabileceği bilgisi ve birikimi bi hayli fazla. Bakalım önümüzdeki mevsim takım nasıl bir planlamayla karşımıza çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir