League of Legends League of Legends Haberleri

Luger, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Hala Royal Youth bünyesinde bulunan nişancı Luger, gelecek teklifleri görmek istediğini açıkladı.

Geçtiğimiz sezon ilk kez VFŞL’de forma giyme şansı yakalayan Luger sezon başında Royal Youth’la anlaştı. Kadrosunu tam olarak oluşturan Royal Youth geçtiğimiz mevsim takımda bulunan nişancısı Pilot ile sözleşme uzattı. Ekip, Koreli oyuncunun yanına bir de Luger’i transfer etti. Genç Luger’in, Pilot’ın oyun bilgisi ve tecrübesinden yararlanarak kendini geliştirip gelecek sezonlarda daha güçlü bir şekilde mücadele etmesi planlanmıştı. Luger ise Twitter üstünden yaptığı açıklamada tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Genç nişancı Yükselme Ligi’nde Only35’le gösterdiği başarılı performansın ardından ligdeki takımların ilgisini çekti. “Bebek Reyizler” lakabıyla bilinen ikili Team Turquality döneminde isimlerinden bir hayli bahsettirdi. Genç oyuncular bu şekilde profesyonel olma adında büyük adımlar attı. Bu mevsim Only35 1907 Fenerbahçe forması giyerken Luger Royal Youth’la anlaştı.

Twitter üstünden açıklama yapan Luger “Bu arada halen RYL bunyesindeyim sadece gelicek olan teklifleri gormek istiyorum” dedi. Yani oyuncu herhangi bir teklif gelmezse kariyerine RYL formasıyla devam edecek. Nişancı, gelen tekliflere göre kariyerinde bazı değişiklikler yapabilir.

Luger’in bu açıklaması akıllara 1907 Fenerbahçe’ye transferi söz konusu olabilir düşüncesini getirdi. Hades’in MSI’da gösterdiği performans ve Only35’in takımda bulunması Luger’in böyle bir karar almasında etkili olabilir. Açıklamanın altında birçok taraftar bu konu üstünde tartıştı. Bakalım genç nişancının gelecekteki planlamaları ne yönde olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir