League of Legends League of Legends Haberleri

Lunyo ve Petrichor, Doğuş Üniversitesi Aurora’ya transfer oldu

Genç oyuncular Lunyo ve Petrichor, kontrat veritabanına göre Doğuş Üniversitesi Aurora’ya transfer oldu.

Geçtiğimiz günlerde akademi takımının orta koridor ve destek oyuncularının ceza almasının ardından yeni transferler yapması beklenen Aurora’dan hamle gecikmedi. Kontrat veri tabanına göre Lunyo ve Petrichor’u transfer eden ekip Akademi Ligi’ndeki kötü gidişata dur demek istiyor. 2 galibiyet 12 mağlubiyetle ligde 9. sırada bulunan ekip iki oyuncusunun ceza almasıyla iyice sıkıntılı bir döneme girdi. Sezon başından beri 4 oyuncusu ceza alan takım şanssız bir mevsim geçiriyor. Sezon başında Manda ve Ehe’nin ceza aldığının açıklanmasından sonra geçtiğimiz günlerde Spooky ve Theos’un da ceza alması Aurora’nın sezon planlaması açısından bir hayli kötü oldu.

Yeni transferler Lunyo ve Petrichor’un daha önceden herhangibir takımla bir tecrübeleri bulunmuyor. İkilinin bu şansı nasıl değerlendireceği ise merak konusu. Kötü bir sezon geçiren Aurora’nın sezon başından beri kadrosunda birçok isim gördük. Daha önce 11 oyunucuya kadroda yer veren organizasyon bu oyunculardan Muscle hariç hepsine şans tanıdı. İlk haftalarda as takımdan Madly, Koaern Kid ve Padden’la da oynayan takım bir türlü aradığı kadro sinerjisini yakalayamadı.

Ligin bitimine 2 hafta kala yapılan bu transferlerin kalıcılığı ise henüz belli değil. Organizasyon, poyuncuların performanslarına göre gelecek mevsim de bu isimlerle devam edebilir. Akademi Ligi’nde kötü bir mevsim geçiren Doğuş Üniversitesi Aurora’nın takım performansını ve gelecek kararlarını gelecek haftalarda göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir