League of Legends League of Legends Haberleri

MAD Lions, 2020 Bahar Mevsimi kadrosunu duyurdu

LEC’in yeni ekibi MAD Lions, Orome, Shadow, Humanoid, Carzzy ve Gistick’ten oluşan 2020 Bahar Mevsimi kadrosunu duyurdu.

Geçtiğimiz mevsime kadar İspanya ligi olan LVP’de mücadele eden MAD Lions, kadrosunda Freeze, Yoppa ve Hatrixx gibi isimleri barındırıyordu. Splyce ise LEC’de iyi işler çıkardı ve Worlds’e giderek marka değerini bir hayli arttırdı. İki organizasyonun da sahibi olan OverActive Media, Splyce markasını MAD Lions olarak değiştirdi ve 2020 LEC Bahar Mevsimi’ne bu isimler katılma kararı aldı. Takımın hangi oyuncuları transfer edeceği merakla bekleniyordu. Bugün yapılan açıklamaya göre bu bekleyiş son buldu. MAD, Orome, Shadow, Humanoid Carzzy ve Gistick’ten oluşan kadrosunu duyurdu.

Oromo geçtiğimiz mevsim kadroda yer alıyordu. İlk olarak Splyce Vipers forması giyen isim buradan MAD’e transfer oldu ve takımın üst koridoruna yerleşti. Ormancı Shadow ise geçtiğimiz mevsim mousesports forması giydi. İtalya doğumlu oyuncu Çin vatandaşı. Splyce’tan bir tek Humanoid’i kadroda tutan ekip, genç orta koridora güveniyor gibi gözüküyor.

MAD’in alt koridorunu Carzzy ve Gistick oluşturacak. Carzzy henüz 17 yaşında ve son olarak BIG ile EU Masters şampiyonluğu yaşadı. Gistick ise mousesports ile kendini kanıtlamayı başardı. MAD Lions 2020 LEC Bahar Mevsimi kadrosuna baktığımızda bir tek Humanoid’in LEC tecrübesi olduğunu görebiliyoruz. Organizasyon yeni sezonda yeni ismiyle genç bir beşli kurma kararı almış.

Bakalım bu beşli gelecek mevsim nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir