League of Legends League of Legends Haberleri

Madlife, Gold Coin United’a transfer oldu

League of Legends tarihinin efsanevi destek oyuncularından birisi olan Madlife, NA CS ekiplerinden Gold Coin United’a transfer oldu. ESPN’in haberine göre bu transfer kesinleşirken, GCU’nun kadrosu da böylelikle tamamlandı. 

Bu yıl hem LCS’te hem de CS liglerinde büyük bir atılım gerçekleşiyor. NA LCS’e transfer olan Ssumday, Chaser, Ryu ve Arrow gibi deneyimli Koreliler ligin çehresini değiştirirken, bu tür hamleler sadece LCS’e has bir şekilde kalmıyor. NRG’nin NA CS’deki yerini satın alarak Yükselme Ligi takımı kuran Gold Coin United da büyük bir atılım yaptı ve ilk denemelerinde LCS’e yükselmek istediğini açık bir şekilde belirtti. Üst koridora Solo, ormana Santorin, orta koridora Fenix ve nişancı pozisyonuna Rikara’yı getiren takım, destek rolüne ise League of Legends tarihinin en ünlü destek oyuncularından Madlife’ı getirdi.

Takımın koçu Locodoco ile MiG Frost takımında beraber oynayan Madlife, mekanik anlamda parlayan ilk destek oyuncularından birisiydi. Uzun yıllar boyunca CJ organizasyonunda oynayan oyuncu, takımın bu yıl LCK’den düşmesinin ardından CJ’den ayrılmıştı. Bireysel olarak performansında çok büyük dalgalanmalar olmamasına rağmen metadan ve takım arkadaşlarından dolayı düşüşe geçmiş gibi gözüken Madlife, NA CS’de harika işler yapma potansiyeline sahip. Metanın tekrar imza şampiyonu Thresh’i öne çıkarması ile beraber oyuncunun da GCU’da etkili bir oyun ortaya koyması bekleniyor.

NA CS 2017 Bahar Mevsimi’nde mücadele edecek olan takımın kadrosu şu şekilde:

  • Üst koridor: Solo
  • Orman: Santorin
  • Orta koridor: Fenix
  • Nişancı: Rikara
  • Destek: Madlife

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir