League of Legends League of Legends Haberleri

Madly, Doğuş Üniversitesi Aurora’dan ayrıldı

Son olarak Doğuş Üniversitesi Aurora forması giyen üst koridor Madly, takımıyla karşılıklı anlaşarak sözleşmesini feshettiğini duyurdu.

Henüz yeni yeni sahnede yer alan Madly Aftershock Esports kariyerinin ardından direkt olarak VFŞL’ye gelmeyi başardı. Özellikle Elwind, Thaldrin ve Marshall gibi yerli ve yetenekli üst koridorların oyunu bırakmasının ardından genç üst koridorlar için büyük bir şans doğdu. Madly çaylak olmasına rağmen zaman zaman iy performanslar sergiledi. Sezonun bitişiyle takımdan ayrılan üst koridor, gelecek tekliflere açık olduğunu açıkladı.

Madly ilk olarak Aftershock Esports forması giydi. Koçluğunu Rider’ın yaptığı ASE, Yükselme Ligi’nde mücadele etti. Madly, Goliath, duernte, Kaori ve Algos beşlisi ilk kez profesyonel arenada Vadi’ye indi. Takım Yükselme Ligi’nde 10 maçın hiçbirini kazanamadı. Genç beşli sezonun bitmesinin ardından dağıldı ve hepsi Akademi Ligi veya VFŞL’de mücadele etmeye başladı.

Takımdan direkt olarak VFŞL’ye çıkan tek oyuncu Madly oldu. Genç üst koridor Doğuş Üniversitesi Aurora ile anlaşarak VFŞL kariyerine başladı. Madly iki mevsim genelinde ortalama bir performans sergiledi diyebiliriz. Zaman zaman önemli hatalar yapan isim bazı maçlarda koridor safhasında çok zorlandı. Çaylak oyuncu bunun yanında yeri geldiğinde Padden’a yardımcı olarak maçların kazanılmasında önemli roller oynadı.

Son olarak Panky’nin de emekli olmasıyla ligde ciddi bir yerli üst koridor sıkıntısı çekiliyor. Geleceği parlak olan Madly’nin VFŞL ekiplerinden biriyle anlaşması muhtemel gözüküyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir