League of Legends League of Legends Haberleri

Maxlore, Misfits Gaming’den ayrıldı

Riot Games kontrat veri tabanına göre Misfits Gaming ormancısı Maxlore, takımdan ayrıldı.

Geçtiğimiz mevsim kurulan yıldızlar kadrosuyla beklentiyi bir türlü karşılayamayan Misfits Gaming iki mevsimdir kötü bir performans sergiliyor. Bu mevsim alınan kararla akademi kadrosuna dönen ekip LEC’de play-off şansını sürdürüyor. Önce sOAZ ve Gorilla’yla yollarını ayıran Misfits, Riot Games kontrat veri tabanına göre yıldız ormancısı Maxlore ile de yollarını ayırdı. Sezonun bitimine az bir süre kala Febiven ve Hans Sama’nın durumunun ne olacağı henüz belli değil.

Maxlore uzun süredir Misfits Gaming forması giyiyor. Deneyimli ormancı söylenenlere göre LEC’nin en çok kazanan oyuncusu. Misfits’in Worlds Çeyrek Finali oynadığı kadroda da yer alan ormancı geçtiğimiz mevsim kurulan yeni kadroda Hans Sama’yla birlikte değişmeyen isim olmayı başarmıştı. sOAZ, Maxlore, Febiven, Hans Sama ve Gorilla beşlisi Bahar Mevsimi’nde beklentilerin bir hayli altında kaldı.

Maxlore’un oyun tarzı ve performansı uzun süredir eleştiriliyor. İngiliz ormancı geçtiğimiz mevsimin başından beri kendisinden bekleneni veremedi. Oyuncunun bu performansının takımın sorunlarıyla bağlantılı olabileceğini unutmamak gerek. Misfits kadrosunda bireysel performanslar genel olarak beklenenin altında. sOAZ ve Gorilla’nın ardından takım ayrılan üçüncü isim olan Maxlore için resmi açıklama henüz yapılmadı ancak kontrat veri tabanında ismi silinmiş durumda. Misfits son 2 haftadır Kirei ile oynuyor. Takım akademi kadrosuyla 2 galibiyet 3 mağlubiyet aldı.

Bakalım deneyimli oyuncu Maxlore’un sıradaki durağı neresi olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir