League of Legends League of Legends Haberleri

Maxlore, Misfits ile üç yıllık sözleşme imzaladı

Sezon arasını oldukça iyi değerlendiren Misfits, başarılı ormancısı Maxlore’u kadrosunda tutmayı başardı. Takım, üç yıl daha yetenekli oyuncuyla Vadi’ye inecek.

Geçtiğimiz yıl Misfits’e katılan Maxlore, takımın yüzü konumunda. Worlds 2017’de harika bir performans gösteren ormancı, EU LCS karşılaşmalarının ardından röportaja çağrılan Misfits oyuncusu olarak da öne çıkıyor. Maxlore’un takımda kalması birçok hayranı da sevindirmiş durumda.

Misfits’in baktığımızda oldukça iyi transferler yaptığını belirtmek gerekiyor. Takımın bel kemiği olarak gösterilen oyuncularla devam eden organizasyon, üst koridora efsanevi oyuncu Soaz’i, orta koridora ise Febiven’i getirmişti.

Şu anda takımın destek oyuncusu bulunmuyor. Yine taraftarlar daha önce de takımın formasını giyen Ignar’ın gelmesini istese de henüz resmileşmiş bir şey bulunmuyor. Ignar’ın TSM’e transfer olabileceği dedikoduları da hayranların kafasını karıştırıyor.

Kağıt üzerinde ilk üç sıraya gözü kapalı konulabilecek olan MSF’de şüphesiz en çok Febiven’in performansı merak ediliyor. Geçtiğimiz yıl franchise sistemine geçen NA LCS’e yeni dahil olan Clutch Gaming’e transfer olan Febi, bir mevsim iyi oynamış fakat Yaz Mevsimi’nde inanılmaz bir performans düşüklüğü yaşamıştı. Amerika’da mutsuz olduğu bilinen oyuncunun Soaz, Maxlore ve Hans Sama gibi yetenekli oyuncularla eski günlerine dönmesi bekleniyor.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir