League of Legends League of Legends Haberleri

Mayhem, Beşiktaş’a geri döndü

Kısa süre önce 5 Ronin’den ayrılan Mayhem, eski takımı Beşiktaş’a geri döndü.

Eski profesyonel oyuncu Immortoru’nun kardeşi, Şampiyonluk Ligi’nin yerli üst koridorlarından Mayhem, Beşiktaş bünyesinde oynamaya devam edecek.

Profesyonel arenaya Team Orora’da yedek olarak başlayan üst koridor, kısa bir ÇİLEKLER macerasından sonra Beşiktaş akademide forma giymeye başlamıştı. Başarılı performansı ile rakiplerinden üstün gözüken üst koridor oyuncusunun, Rare’ın Amerika’da olması sebebiyle Beşiktaş’ın as takımında devam edeceği düşünülüyordu fakat işler öyle gitmedi.

Beşiktaş Esports, Amerika’dan gelen Rare ile yollarına devam ederken Süleyman “Mayhem” Serkan Tekeş, Bursaspor’un çekilmesi ile lige giriş yapan 5 Ronin ile anlaşma imzaladı. Oldukça kötü bir mevsim geçiren takım üst sıralara tırmanmayı başaramadı. Hatta ligin en altına demir attı bile diyebiliriz. Tüm bunlardan sonra takımda bir yapılanma bekleniyordu fakat gideceği düşünülen isim Mayhem değildi. Yetenekli oyuncu ile yollarını ayırdıktan sonra daha önce Royal Youth’un akademisinde oynayan Matilda ile anlaştılar.

Geleceği parlak gözüken oyuncu boşta kalınca eski takımına döneceği düşünceleri baş gösterse de Rare’dan dolayı buna pek ihtimal verilmiyordu. Yine de bugün Beşiktaş Esports, Twitter’da “HE IS BACK” yazılı bir fotoğraf paylaşınca gözler yine kendisine çevrildi. Dumbledoge, Nardeus ve Nagne ihtimalleri oyuncular arasında tartışılsa da beklenen sonuç geldi ve Mayhem’in, eski takımına döndüğü haberi doğrulandı.

Beşiktaş’ın Rare ile olan anlaşması hala devam ediyor. Takım, iki üst koridor arasında değişimli bir şekilde mi oynayacak yoksa başka bir plan mı uygulayacak henüz bilinmiyor.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir