League of Legends League of Legends Haberleri

Memento ve HeaQ, Giants’a transfer oldu

Geçtiğimiz yıl EU LCS’in sürprizlerinden birisi olan Giants, boşta olan ormancı ve nişancı rollerini Memento ve HeaQ’i transfer ederek doldurdu. ESPN’in haberine göre takımın kadrosu da bu şekilde tamamlanmış oldu. 

Transfer döneminin skandallarından birisine tanık olan Giants, 2017 sezonunda mücadele edecek kadrosunu tamamladı. 2016 Yaz Mevsimi’ni başarılı bir şekilde bitirerek sezonu tamamlayan ekip, son olarak geçtiğimiz ay düzenlenen IEM Gyeonggi 2016 turnuvasına katılmıştı. Burada Kongdoo Masters, Team Liquid ve ekibimiz Dark Passage ile gruptan çıkma mücadelesi vermiş fakat başaramamıştı. Takımın “yeni” transferi Upset ile Hustlin’in uyumu 2017 sezonu için umut verse de, genç nişancı Upset, takıma ayak uyduramayacağı düşüncesinden dolayı bu transferden vazgeçerek Schalke 04’e transfer olmuştu. Gyeonggi’de Vitality’den geçici olarak transfer edilen Mightybear ile oynayan GIA, bu iki pozisyonunu yeni transferleri ile doldurdu.

Son olarak Nerv takımında oynayan Memento’yu orman pozisyonuna getiren ekip, Türkiye Şampiyonluk Ligi seyircilerinin de yakından tanıdığı eski Iguana Esports oyuncusu HeaQ’i ise nişancı rolüne transfer etti. Ülkemizde SuperMassive TNG’de forma giyen HeaQ, takımın Şampiyonluk Ligi’ne çıkmasında büyük bir rol oynamıştı. Yine de TNG’deki zamanında çok fazla parlayamayan HeaQ’in Giants takımında LCS seviyesinde neler yapılabileceği merak ediliyor.

Giants takımının tamamlanmış 2017 kadrosu şu şekilde:

  • Üst koridor: Flaxxish
  • Orman: Memento
  • Orta koridor: Night
  • Nişancı: HeaQ
  • Destek: Hustlin
League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir