League of Legends League of Legends Haberleri

Mevsim ödülleri için oylamalar başladı

2019 mevsim ödülleri olan Kış Mevsimi’nin En Değerli Oyuncu ve Taraftar Özel Ödülü için oylamalar başladı.

Partnerlik sistemiyle çok daha düzenli ve sistematik bir Şampiyonluk Ligi’nin tabanını hazırlayan Riot Games, yeni sistemle oynanan ilk mevsim ödülleri için oylama başlattı. Her mevsim sonrası seçilen en değerli oyuncu ve taraftar özel ödülü için 17 Mart Pazar gününe kadar oy kullanabiliyoruz.

En Değerli Oyuncu ödülü için belirlenen adaylar lig başından bu yana en az 1 kere maçın en değerli oyuncusu seçilmiş, hala bir takımın kadrosunda bulunan 33 oyuncudan oluşuyor. Geçtiğimiz mevsimlerde bu ödülü Snowflower, Frozen ve Fabfabulous gibi önemli isimler kazanmıştı. Bu sene de 33 aday arasında çok değerli isimler var. 1907 Fenerbahçe’nin oyuncuları Ruin ve Kirei ödülü almaya yakın gibi gözüküyor. Sezon başından beri mükemmele yakın performanslar izleten bu iki oyuncunun da tabiiki ciddi rakipleri var. Ligde ilk sırayı paylaştıkları Bahçeşehir SuperMassive’in Korelileri Frozen ve Wolf, çok iyi bir sezon geçiren bir başka ikili. Bu oyuncuların yanında farklı takımlarda harika performanslar sergileyen oyuncular da var. Bakalım 2019 Kış Mevsimi’nin en değerli oyuncusu kim olacak. Oylamaya buradan katılabilirsiniz.

Bir diğer ödül ise tamamen taraftarların seçeceği Taraftar Özel Ödülü. Bu alanda ise 47 oyuncu mevcut. Mevsimin başından sona en az 8 maçta oynamış oyuncuların aday gösterildiği bu ödülün de oy vermek için son tarihi 17 Mart Pazar. Taraftar kitlesinin seçeceği bu ödül için ise yine büyük bir çekişme olacak. Taraftar Özel Ödülü için oyunuzu buradan verebilirsiniz.

17 Mart Pazar saat 18:00’a kadar oy verebiliyoruz. Sonuçlar ise 19 Mart günü Meta programında açıklanacak ve kazanan oyuncu ödülünü burada alacak. Facebook hesabınızla giriş yaptıktan sonra tek yapmanız gereken seçeceğiniz oyuncunun fotoğrafının altında bulunan “oy ver” butonuna tıklamak. Önümüzdeki günlerde sahiplerini bulacak mevsim ödülleri için bizler de bir hayli meraklıyız. Oy vermeyi unutmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir