League of Legends

Mevsim Ödülleri sahiplerini buldu

Riot Games

Mevsim Ödülleri, bugün düzenlenen META programında sahiplerine dağıtıldı, Royal Youth ekibi ödüllere adeta ambargo koydu.

VFŞL Yaz Mevsimi’nde normal sezon geride kaldı. Mevsim Finalleri’ne girmeden önce normal sezonda iyi performanslar sergilemiş oyuncular Mevsim Ödülleri adı altında dağıtılan ödüllerin sahibi oldu. En Değerli Üst Koridor, En Değerli Ormancı, En Değerli Orta Koridor, En Değerli Alt Koridor, En Değerli Destek, En Değerli Koç Ekibi, Taraftar Özel Ödülü, Mevsimin En Değerli Oyuncusu, Mevsimin Çaylağı ve Mevsimin En Çok Gelişen oyuncusu ödülleri sahiplerini buldu.

Mevsimin Çaylağı

Bursaspor Esports’un nişancısı Alive, Mevsimin Çaylağı ödülünün sahibi oldu. Bursaspor play-offlara kalamasa da Koreli nişancı performansıyla neredeyse herkesin gözüne girmeyi başardı.

Mevsimin En Çok Gelişen Oyuncusu

Mevsimin En Çok Gelişen Oyuncusu ödülünün sahibi İstanbul Wildcats’in üst koridoru Starscreen oldu. Genç üst koridor bu mevsim takımını ayakta tutan isimlerden biri oldu. Geçtiğimiz mevsime kıyasla çok daha iyi bir performans sergileyen Starscreen bütün çabalarına rağmen play-offlara kalamadı.

En İyi Koç

VFŞL Yaz Mevsimi’nde En İyi Koç ödülü Royal Youth’un koçu Enatron’a gitti. Enatron bu mevsim seçim yasaklama ekranında harika işler çıkardı. Normal sezonu lider bitiren Royal Youth’un bu başarısının en büyük etkenlerinden olan isim ödülün sahibi oldu.

En İyi Üst Koridor

Galatasaray Espor’un üst koridoru Ragner, Mevsimin En İyi Üst Koridoru ödülünün sahibi oldu. Geçtiğimiz mevsim En Çok Gelişme Gösteren Oyuncu seçilen Ragner, bu mevsim de görevinin en iyisi seçilerek gelişimini sürdürdü. Ragner, bu ödülü Untara, Armut ve Fabfabulous gibi oyuncuların arasından sıyrılarak kazandı.

En İyi Ormancı

Ödülün sahibi bu mevsimin en etkili ismi Closer oldu. Muazzam bir performans sergileyen ormancı bu mevsim takımının kilit oyuncusu olmayı başardı.

En İyi Orta Koridor

Mevsim Ödülleri’nde En İyi Orta Koridor ödülünün sahibi Cyeol oldu. Royal Youth’un Koreli orta koridoru mekanik olarak ligin en iyisi olarak gösteriliyordu. Frozen, Bolulu gibi isimlere karşı yarışan isim mevsim boyunca gayet iyi bir performans sergiledi.

En İyi Alt Koridor

En İyi Alt Koridor ödülünün sahibi Pliot oldu. Koreli nişancı bu mevsim neredeyse kusursuz bir performans sergiledi. Tolerant’la yakaladıkları uyumla birlikte mevsimin en iyi alt koridor ikilisi olmayan oyuncular Mevsim Ödülleri’nde hak ettiklerini aldılar.

En İyi Destek

Ödülün kazananı Royal Youth’un desteği Tolerant. Görevlerini eksiksiz olarak yerine getiren isim takımıyla birlikte doğru hamleleri yaparak harika bir mevsimi gerisinde bıraktı. Oyuncu kariyerindeki en iyi mevsimini geçirdi diyebiliriz.

Taraftar Özel Ödülü

1907 Fenerbahçe’nin düşen performansına rağmen bireysel olarak iyi bir performans sergileyen Bolulu, Taraftar Özel Ödülü’nün sahibi oldu. Yerli orta koridor taraftarların desteklerini arkasına alarak kendini geliştirdi ve gayet iyi bir performans sergiledi.

Mevsimin En Değerli Oyuncusu

Royal Youth ormancısı Closer harika bir mevsimin ardından Mevsimin En Değerli Oyuncusu oldu. Takımının kilit isimlerinden olan ormancı aynı zamanda En İyi Ormancı ödülünün de sahibi olmayı başardı.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.