League of Legends League of Legends Haberleri

Mickey, Excel Esports ile yeniden anlaştı

Geçtiğimiz mevsim Excel Esports bünyesinde yer alan Koreli orta koridor Mickey, takım ile yeniden anlaşma sağladı.

Yeni sayılabilecek bir organizasyon olan Excel Esports, LEC’e geçtiğimiz yılın başında katıldı. Henüz ikinci mevsimini geride bırakan ekip başarısız bir sezon geçirdi. Kurulduğu ilk mevsimde normal sezonu sekizinci sırada tamamlayan Excel, geçtiğimiz mevsim onuncu oldu. Special ile birlikte orta koridorda yer alan Mickey, sezonun sona ermesiyle takımdan ayrılmıştı. Bugün yapılan açıklamaya göre taraflar yeniden anlaşmaya vardı. Koreli orta koridor gelecek mevsim yine LEC’de mücadele edecek.

Kariyerine Çin’de başlayan Mickey kısa bir süre ormancı pozisyonunda oynadıktan sonra orta koridora geri döndü. CK ekiplerinden Anarchy’de oynayan isim burada Snowflower’ın takım arkadaşıydı. İlk LCK tecrübesini Afreeca Freecs formasıyla yaşayan orta koridor bir süre daha ülkesinde oynadıktan sonra LCS temsilcilerinden Team Liquid ile anlaşmaya vardı. Oyuncu burada akademi takımına düştü.

TL’in ardından bir mevsim Golden Guardians forması giyen Mickey ülkesine geri döndü ve KaKAO’nun da kadrosunda bulunduğu APK Prince ile anlaştı. Burada bir mevsim geçiren oyuncu Avrupa’ya transfer oldu ve Excel Esports forması giydi. Excel geçtiğimiz mevsim başarısızdı ve ligi sonuncu sırada tamamladı. Sezonun sona ermesiyle takımdan ayrılan Mickey, bugün yapılan açıklamaya göre takımla yeniden anlaşmaya vardı.

Fnatic’ten Youngbuck’ı alan Excel’in bu mevsim nasıl bir performans sergileyeceğini hep beraber göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir