League of Legends

Misfits Gaming, 10 kişilik kadrosunu açıkladı

Misfits Gaming

Geçtiğimiz mevsimki kadrosunu neredeyse tamamen elinde tutan Misfits Gaming, akademi takımına Kirei transferini yaptı ve 10 kişilik kadrosunu tamamladı.

Geçtiğimiz mevsim LEC şampiyonluğu için iddialı bir kadro kuran Misfits Gaming, üst koridora Soaz’ı transfer etti. Ormanda Maxlore’u tutan ekip orta koridora Febiven, alt koridora ise Hans Sama-Gorilla ikilisini yerleştirdi. Kağıt üstünde harika duran bu kadro, ligde beklentilerin çok altında kaldı. Bahar Mevsimi’nde çıktığı 18 maçtan 8 kez galip ayrılan ekip ligi 8. sırada bitirdi. Gelecek mevsim kadrosunu aynı şekilde tutma kararı alan Misfits, akademi takımına Kirei eklemesini yaparak yoluna devam etme kararı aldı.

Takımın mevsim genelindeki en büyük sorunu iletişim gibi duruyordu. Avrupa’nın en güçlü alt koridorlarından birini kuran Misfits Gaming, oyun içi kararlar konusunda önemli sorunlar yaşadı. Bireysel performanslara baktığımızda da bir hayli sorun gördük. Başarısız geçen bu mevsimin ardından kadro yapısını bozmak istemeyen ekip as kadro beşlisini bozmama kararı aldı. Takımın antrenmanları nasıl gidiyor bilmiyoruz ancak iletişim problemini çözmeyi başarırlarsa G2’nun en bükyk rakiplerinden biri olma potansiyeline sahipler.

Misfits Akademi ise geçtiğimiz mevsim bölgenin en prestijli ikinci kupası olan EU Masters’ı şampiyon olarak tamamladı. Mevsim başında ormancı Obsess ile yolları ayıran ekip, son olarak 1907 Fenerbahçe forması giyen Kirei ile anlaştı. Kirei, oyun bilgisi ve maç içindeki liderliğiyle VFŞL Kış Mevsimi’nde en çok göze çarpan oyunculardan biri olmuştu.

Yapılan açıklamaya göre Misfits Gaming’in 10 kişilik kadrosu şöyle olacak: Soaz, Dan Dan, Maxlore, Kirei, Febiven, LIDER, Hans Sama, Neon, Gorilla, H1IVA. Bakalım takımın gelecek mevsimki performansı nasıl olacak?

Yorum yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.