League of Legends League of Legends Haberleri

Misfits Gaming, 2020 LEC Bahar Mevsimi kadrosunu tamamladı

Misfits Gaming, Dan Dan, Razork, Ronaldooo, Bvoy ve denyk’ten oluşan 2020 LEC Bahar Mevsimi kadrosunu duyurdu.

Geçtiğimiz sezon kağıt üstünde şampiyonluk adayı bir beşli kuran Misfits Gaming için evdeki hesap çarşıya uymadı. sOAZ, Maxlore, Febiven, Hans Sama ve GorillA’yı transfer eden ekip play-off’lara katılamadı. Yaz Mevsimi’nin sonlarına doğru maçlara akademi kadrosuyla çıkan ekip yeni sezon için yeni bir kadro kurmaya karar verdi. Önemli oyuncularıyla yolları ayıran Misfits Gaming, Dan Dan, Razork, Ronaldooo, Bvoy ve denyk’ten oluşan 2020 LEC Bahar Mevsimi kadrosunu duyurdu.

Üst koridor için geçtiğimiz yılı akademi geçiren Dan Dan ile dolduran ekip, genç oyuncuyu as kadroya yükseltme kararı aldı. İspanyol oyuncu Misfits Premier ile EU Masters şampiyonu olmayı başarmıştı. Ormancı rolü için Razork’u tercih eden MSF, genç oyuncuya güvendiğini gösterdi. Razork geçtiğimiz mevsim Giants Gaming ile EU Masters Finali’ne çıkmıştı ve birçok isim, ormancının LEC’de oynayabilecek kapasitede olduğuna değinmişti.

Orta koridora Fnatic Rising’den ayrılan Ronaldooo’yu alan Misfits Gaming, yetenekli isme LEC’de şans vermek istiyor. Takımın en önemli parçası ise şüphesiz Bvoy. Koreli nişancı geçtiğimiz mevsim LLA’de iyi bir performans sergilemişti. Destek rolünde ise geçtiğimiz mevsim Razork ile Giants Gaming’de oynayan denyk transfer edildi. Kadro kağıt üstünde bir hayli tecrübesiz ancak başarıya aç oyunculardan kurulmuş gibi gözüküyor.

Bakalım Misfits gelecek mevsim nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir