League of Legends League of Legends Haberleri

Mithy ve Kold, Origen’e transfer oldu

Franchising sistemine geçen ve yeni bir isme kavuşan League of Legends European Championship’e bu yıl geri dönen Origen’in kadrosu belli oldu. Daha önce Alphari, Nukeduck ve Sheriff’i transfer ettiğini duyuran takım, orman rolüne Kold’u, desteğe ise Mithy’yi transfer etti.

2015 yılında Avrupa sahnesine katılan Origen, dört yıl sonra profesyonel sahneye geri döndü. İlk yılında Worlds’te Yarı Final gören OG, başarılı kadrosunu dağıttıktan sonra bir türlü istikrarı tutturamadı. Son olarak EU Masters’ı kazanan ekip, franchising sistemine geçen EU LCS’e dahil oldu. Astralis’in de sahibi olan RFRSH Entertainment’ın OG markasını satın almasıyla canlanan ekip, yeni transferlerini de bugün itibariyle duyurdu.

Misfits’ten ayrılan ve oldukça başarılı bir oyuncu olan Alphari’yi ilk olarak kadrosuna katan Origen, ormandaki tercihini Kold’dan yana kullandı. Öncelikle Splyce, ardından Unicorns of Love formaları giyen oyuncu, orta koridordaki Nukeduck ile OG’nin başarısı için mücadele edecek. Alt koridorda ise Sheriff ile Mithy yer alacak. Zven ile ayrılan Mithy bir kez daha yetenekli ve genç bir nişancıyla alt koridorda beraber oynayacak. Bildiğiniz üzere takımın koçu olarak Guilhoto transfer edilmişti.

2 Comments

  • mehmet 3 Aralık 2018

    Kold eski nickiyle Treshi berbat bir oyuncu Nasıl hala buralarda anlamıyorum .Alphari ve Nukeduck iyi geri kalanlar sorunlu özellikle Sheriff ile mevsim bitmez.

  • mehmet 3 Aralık 2018

    Kold eski nickiyle Treshi berbat bir oyuncu Nasıl hala buralarda anlamıyorum .Alphari ve Nukeduck iyi geri kalanlar sorunlu özellikle Sheriff ile mevsim bitmez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir