League of Legends League of Legends Haberleri

mousesports, 2020 Prime League kadrosunu duyurdu

Almanya merkezli espor takımı mousesports, Tolkin, Obsess, LIDER, Jeskla ve promisq’dan oluşan Prime League beşlisini duyurdu.

Kurucularından biri Türk olan mousesports, Almanya sahnesinin değerli organizasyonları arasında yer alıyor. Bu sene ilk kez düzenlenecek olan Prime League’de mücadele edecek olan ekip sezon arası dönemde neredeyse tüm oyuncularıyla yolları ayırdı. Gelecek sezon için sadece üst koridor Tolkin takımda tutuldu ve 4 yeni oyuncuyla anlaşma varıldığı duyuruldu. Obsess, LIDER ve Jeskla ile anlaşıldığını duyuran mousesports, destek rolüne ise son olarak G2 forması giyen promisq’yu transfer etti.

Üst koridor Tolkin’i kadroda tuttuktan sonra Prime League için iddialı bir kadro kurmak isteyen mouse, Alman ormancı Obsess ile anlaşmaya vardı. Obsess daha önce Misfits Premier ile EU Masters şampiyonluğu yaşamıştı. Takımın orta koridor tercihi LIDER oldu. Norveçli oyuncu Avrupa’nın en çok gelecek vadeden oyuncuları arasında gösteriliyor. Alt koridor ikilisinde ise Jeskla ve promisq tercih edildi. İsveçli ikili daha önce beraber oynamadı ancak iyi bir iletişimle etkili bir alt koridor ikilisi oluşturabilecek potansiyele sahipler.

Gelecek sezon ligin adı Prime League Pro Division olacak. Prime League katılımcıları: Ad Hoc Gaming, BIG, Euronics Gaming, Schalke Evolution, mousesports, mYinsanity, OP innogy, SK Gaming Prime, Gamer Legion, Unicorns of Love Sexy Edition.

Ligde çok iddialı takımlar bulunuyor. Bakalım mousesports gelecek sezon neler yapacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir