League of Legends League of Legends Haberleri

Move, Bursaspor Esports’a transfer oldu

Son olarak geçtiğimiz Yaz Mevsimi’nde 1907 Fenerbahçe forması giyen ormancı Move, Bursaspor Esports’la anlaştı.

Geçtiğimiz mevsime kıyasla çok daha iyi bir kadro kuran Bursaspor Esports fena olmayan bir performans sergiliyor. Takım ilk haftada galibiyet alamasa da uyum ve iletişiminin daha iyi bir seviyeye gelmesinin ardından çok daha iyi bir oyun oynamaya başladı. Alt koridor odaklı bir taktikle Vadi’ye inen ekip daha da iyi bir performans sergileyebilmek adına orman pozisyonunda değişikliğe gitti. Son olarak geçtiğimiz Yaz Mevsimi’nde 1907 Fenerbahçe forması giyen Move, Bursaspor’a transfer oldu.

Kariyerinde önemli ekiplerde rol alan Move tecrübeli bir oyuncu. Ülkemize ilk olarak Dark Passage formasıyla gelen isim kariyerinin en iyi dönemlerini 1907 Fenerbahçe’yle geçirdi. Bunun yanında LCS’te Gravity ve LEC’de Unicorns of Love forması giydi. 1907 Fenerbahçe formasıyla Worlds biletini alan oyuncu vize problemleri nedeniyle turnuvaya katılım sağlayamamıştı. Oyuncunun o dönemde ligde gösterdiği performans ise bir hayli başarılıydı.

Move geçtiğimiz Yaz Mevsimi’nde 1907 Fenerbahçe’de olaylı diybileceğimiz bir şekilde ayrıldı. Yarı finalde SUP’a elendikleri maçın ardından açıklama yapan Frozen, bir takım arkadaşının maçı kazanmak istemediğini belirtmişti. Ardından bu oyuncunun Move olduğu anlaşıldı. Pades ise yaptığı açıklamada”Move’un neden böyle bir tutum sergilediğini de düşünmemiz lazım.” diyerek oyuncunun mental olarak zayıf olmadığının altını çizdi.

Bursaspor Epsports her geçen hafta oyununu geliştirmeye devam ediyor. Bakalım ormancı değişikliğinin ardından takımın ligde göstereceği performans ne yönde değişecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir