League of Legends League of Legends Haberleri

Mowgli, tekliflere açık olduğunu duyurdu

LEC’de Team Vitality forması giyen Koreli ormancı Mowgli, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Team Vitality bir süre ormancı konusunda sıkıntılar yaşadı. Gilius’tan bekleneni alamayan ekip Kikis’le bu boşluğu doldurmayı başarsa da bir eksiklik olduğu açıkça belliydi. Sezon başında Koreli ormancı Mowgli ile anlaşan ekip kağıt üstünde bu sorunu çözdü diyebiliriz ancak Vadi’de başarı gelmedi. Sezonun sona ermesiyle Mowgli, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Kariyerine Afreeca Freecs ile başlayan isim ünlü ormancı Spirit ile değişmeli olarak forma giydi. İlk yılında MaRin, Spirit ve Kuro gibi isimlerle takım arkadaşı oldu ve bu sayede kendini hızlı bir şekilde geliştirmeyi başardı. Afreeca Freecs ile 2 yıl geçiren Mowgli takımıyla ligi bir kez ikinci, bir kez dördüncü ve iki kez beşinci olarak tamamladı. Afreeca Freecs 2018 yılında Worlds’e katıldı ancak çeyrek finalde Cloud9’a mağlup olarak turnuvaya veda etti.

Kikis ile yolları ayıran Team Vitality, Afreeca Freecs’ten ayrılan ormancıyı transfer ederek iddialı bir kadro kurdu. Cabochard, Mowgli, Jiizuke, Attila ve Jacktroll beşlisi ilk mevsimlerinde 5. oldu ve play-off’lara çeyrek finalde veda etti. İkinci mevsim ise benzer bir senaryo yaşandı ve normal sezonu 6. sırada bitiren ekip play-off’lara yine çeyrek finalde veda etti. Ekip geçmiş performanslarına bakıldığında son yılı iyi geçiremedi.

Bakalım Mowgli’nin sıradaki durağı neresi olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir