League of Legends League of Legends Haberleri

Mypleasure, Dark Passage’a transfer oldu

Son olarak Doğuş Üniversitesi Aurora forması giyen ormancı Mypleasure, Yaz Mevsimi için Dark Passage’la anlaştı.

Kariyerine nişancı pozisyonunda başlayan Mypleasure uzun bir süre Yükselme Ligi’nde forma giydi. Nişancıyken Şampiyonluk Ligi’nde oynayamayan oyuncu geçtiğimiz mevsim Doğuş Üniversitesi Aurora Akademi’ye transfer oldu. Mojito’nun ceza almasıyla yerli ormancı bulamayan Aurora, akademi nişancısı Mypleasure’ı ormancı pozisyonunda oynattı ve takım gayet iyi bir performans sergiledi. Bu mevsim başında ormancı tekliflerini değerlendireceğini açıklayan Mypleasure bir takımla anlaşmamıştı. Bugün yapılan açıklamaya göre oyuncu Dark Passage’a transfer oldu.

Yükselme Ligi’nde Open Mid, Team Turquality, Royal Bandits ve Team Cappadocia formalarını giyen isim geçtiğimiz mevsime kadar nişancı rolünde oynuyordu. Mojito’nun ceza alması Mypleasure için yeni bir sayfanın başlangıcı oldu diyebiliriz. Kış Mevsimi’nde Trick, Kirei, Closer, SeongHwan, Crystal ve Stomaged gibi tecrübeli ormancılara karşı gayet iyi performanslar sergileyen oyuncu özellikle Galakticos ve Beşiktaş Esports mücadelelerinde harika Lee Sin performansları izletti.

Sektörde Ati lakabıyla bilinen ormancı mevsim başında herhangi bir takımla anlaşmadı ancak bu zamana kadar bireysel olarak çalışmaların sürdürdü. Mevsime genç oyunculardan kurulu bir kadroyla çıkan Dark Passage tek veteran oyuncusu Crystal’la yollarını ayırmıştı. Takım bugün Naru’yu transfer ettiğini açıkladı. Yaş olarak çok genç olmasa da ormanda yüksek bir potansiyeli olan Mypleasure şu anki kadroyla kendini daha ileriye taşıyabilir.

Bakalım Naru ve Mypleasure transferlerinin ardından Dark Passage’ın performansı nasıl olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir