League of Legends

Mypleasure, emekli olduğunu açıkladı

Riot Games

Son olarak kısa bir süre Dark Passage forması giyen Mypleasure, emekli olduğunu duyurdu.

Kariyerinin büyük bir çoğunluğunu Yükselme Ligi’nde geçiren Mypleasure geçtiğimiz mevsim bir nevi zorunlu olarak ormana geçmişti. Ormanda gayet iyi bir performans sergileyen isim kariyerine bu rolde devam etme kararı aldı. Yaz Mevsimi başında herhangi bir takımla anlaşamayan oyuncu mevsim ortasında Dark Passage’la anlaştı ancak kısa bir süre sonra takımdan ayrıldı. Bunun üstüne takımsız kalan Mypleasure, profesyonel oyunculuk kariyerine devam etmeyeceğini duyurdu.

2017 yılında Team Turquality forması giyen oyuncu Yükselme Ligi’ni ikinci sırada tamamladı ancak Şampiyonluk Ligi’ne çıkma maçında Dark Passage’a kaybetti ve bu şansını yitirdi. Bunun üstüne Royal Bandits’e transfer oldu ancak takım bir hayli kötü bir mevsim geçirdi. Yükselme Ligi’nde son olarak Team Cappadocia forması giyen Mypleasure kariyerinin bu dönemine kadar nişancı olarak boy gösterdi.

Geçtiğimiz mevsim Doğuş Üniversitesi Aurora Akademi’ye transfer olan Mypleasure takımda sadece bir kere nişancı rolünde oynadı. Mojito’nun ceza almasıyla as takım ormancısı olan oyuncu kendisinden beklenenin çok daha iyisini gösterdi. Trick gibi oyuncuların karşısında harika oyunlar çıkaran Mypleasure takımdan ayrıldıktan sonra kariyerine ormancı olarak devam edeceğini açıkladı. Bu mevsimin ortasında Naru’yla birlikte Dark Passage’a transfer oldu ancak takımla sadece 3 maç oynadı. Bu 3 maçın ardından takımdan ayrılan isim bugün yaptığı açıklamada kariyerini noktaladığını duyurdu.

Ati, yayın yapmaya devam edeceğini açıkladı ancak bundan sonra eski rolü olan nişancıya geri döndüğünü belirtti.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.