League of Legends League of Legends Haberleri

NA CS 2017 Yaz Mevsimi’nin playoff programı belli oldu

Normal sezonun tamamlanmasının ardından NA CS 2017 Yaz Mevsimi’nin playoff programı da belli oldu.

NA LCS’e çıkmak için altı takımın beş hafta süresince karşılaştığı NA CS’te sona doğru yaklaşılmaya başlandı. Normal sezonun dün tamamlanmasının ardından playoff takvimi de netleşti. Oluşan program şu şekilde:

Böylelikle, normal sezonu dokuz galibiyet/bir mağlubiyetlik performansıyla birinci bitiren eUnited, dört galibiyet/altı yenilgiyle dördüncü sırada yer alan Big Gods Jackals ile eşleşmiş oldu. Takvimin diğer ayağında ise normal sezonun ikinci ve üçüncüleri çapraz eşleşme neticesinde birbirleriyle eşleşti. Aldığı sekiz galibiyet/iki yenilgilik neticeyle normal sezonun ikincisi olan Gold Coin United, finale çıkmak için normal sezonun üçüncüsü Tempo Storm ile kozlarını paylaşacak.

Normal sezonun ilk dört takımının iki yarı final serisinden başladığı playoff sisteminde, karşılaşmalar beş maç üzerinden oynanacak. eUnited ile Big God Jackals arasındaki seri 20 Haziran günü, Gold Coin United ile Tempo Storm arasındaki karşılaşma ise 21 Haziran tarihinde gerçekleşecek. NA CS 2017 Yaz Mevsimi’nin büyük finali ise 28 Haziran günü olacak.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir