League of Legends League of Legends Haberleri

NA LCS Bahar Mevsimi Ödülleri açıklanmaya devam ediyor

NA LCS 2017 Bahar Mevsimi normal sezonuna ait ödüllerin duyurulmasına devam ediliyor. Geçtiğimiz hafta açıklanan En İyi İlk Üç Takım ödüllerinin ardından En İyi Koç ve Yılın Çaylak Oyuncusu ödülleri de sahiplerini buldu.

Kuzey Amerika LCS 2017 Bahar Mevsimi’nin sona ermesiyle normal sezona ait ödüller de sahiplerini bulmaya devam ediyor. Ödüllerin ilk ayağının açıklanmasının ardından ikinci ayak olan En İyi Koç ve Yılın Çaylak Oyuncusu ödülleri de ilan edildi. 27 Mart – 2 Nisan tarihleri arasındaki Yaz Mevsimi Elemeleri sonrasında başlayan oylamanın ikinci dalgası bugün itibariyle sonuçlandı. Kurallar gereği NA LCS yayın ekibi, ilgili medya kuruluşları ve profesyonel takımların oy verdiği ikinci dalga ödüller sonunda En İyi Koç ve Yılın Çaylak Oyuncusu belirlendi. Oylama sonucunda En İyi Koç Ödülü, 62 puan toplayan Cloud9 koçu Hangyu “Reapered” Bok’e gitti. 2016 yılından bu yana takımın koçluğunu yürüten Reapered, takımının normal sezonu 14 galibiyet 3 mağlubiyetle ikinci sırada bitirmesinde büyük rol oynadı. Yılın Çaylak Oyuncusu da aynı takımdan çıktı. İlgili otoriteler tarafından 108 puan alan Cloud9 ormancısı Juan “Contractz” Garcia, Yılın Çaylak Oyuncusu seçildi. Takıma bu sezon başında katılan Contractz, normal sezonda 20 maçtan fazla ligde oynayan ormancılar arasında 3.7 KDA ile en yüksek orana sahip ikinci ormancı konumunda. Oyuncu ayrıca, sahip olduğu asist sayısıyla bu alanda ilk sırada bulunuyor. Ödüllere ilişkin sıralamalar ise şu şekilde sonuçlandı:

En İyi Koç

  1. Hangyu “Reapered” Bok – Cloud9 (62 Puan)
  2. Sangcheol “Fly” Kim – Phoenix1 (56 Puan)
  3. Parth “Parth” Naidu – Team SoloMid (50 Puan)

 

Yılın Çaylak Oyuncusu

  1. Juan “Contractz” Garcia – Ormancı, Cloud9 (82 Puan)
  2. Matthew “Akaadian” Higginbotham – Ormancı, Echo Fox (79 Puan)
  3. Cody “Cody Sun” Sun – Nişancı, Immortals (66 Puan)

En İyi Koç ve Yılın Çaylak ödülleri bu şekilde sonuçlanırken En Değerli Oyuncu Ödülü ise Finallerin oynanacağı 22-23 Nisan tarihlerinde açıklanacak.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir