League of Legends League of Legends Haberleri

Rift Rivals NA vs EU’da 2. gün karşılaşmaları tamamlandı

League of Legends’ın yeni turnuvası Rift Rivals’da en fazla ilgiyi toplayan NA vs EU çekişmesinde ikinci gün karşılaşmaları tamamlandı.

Günün açılış karşılaşmasında Unicorns of Love ile Cloud9 karşı karşıya geldi. UOL’de Vizicsacsi’nin Gnar, Samux’un da Twitch performansları 26 dakika sonunda takıma rahat bir galibiyet getirdi. C9 tarafında ise Ray’in izleyenleri heyecanlandıran üst koridor Riven tercihi iş yapmadı. Ardından G2 Esports ile Phoenix1 kozlarını paylaştı. Son dönemde performansıyla oldukça ilgi toplayan MikeYoung Lee Sin ile yine iyi işler çıkarırken, maçın yıldızı Twitch performansıyla Arrow oldu ve P1 galibiyete uzanmayı bildi. Günün üçüncü maçında Fnatic ve TSM karşı karşıya geldi. Bir önceki gün Twitter üzerinden iddalı tweetler atan Caps, Anivia tercih edip etkili olamayınca mücadelenin kazananı TSM oldu.

Bu karşılaşmanın ardından Cloud9 ve G2 Esports ekipleri yeniden sahne aldı. G2’da Perkz, Zed tercih edip mücadelenin başında seyircileri heyecanlandırdı ancak maçın adamı harikulade bir Kha’zix performansı ortaya koyan Contractz oldu ve C9 galibiyete uzanmayı bildi. Böylece G2 günü galibiyet alamadan kapatmış oldu. TSM yenilgisinin ardından moral bozukluğu yaşayan Fnatic, turnuvanın sürpriz takımlarından Phoenix1’ı devirerek teselli buldu. Maçın adamı ise Corki performansıyla sevilen nişancı Rekkles oldu. Günün kapanış mücadelesinde TSM ile karşı karşıya gelen UOL, oldukça heyecanlı geçen maçtan galip ayrılmayı başardı ve bu zafer EU adına günün tesellisi oldu.

NA vs EU 2. günde alınan sonuçlar şu şekilde:

espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir