Naak Nako League of Legends tr

Naak Nako Espora Ara Verdiğini Açıkladı

Geçtiğimiz sezon Şampiyonluk Ligi takımlarından Fenerbahçe Espor forması giyen Naak Nako, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada profesyonel oyunculuğa bir süre ara verdiğini açıkladı.

Rekabetçi arenaya Fenerbahçe Espor Akademi ile adım atan Kaan “Naak Nako” Okan katıldığı ilk Akademi Ligi mevsiminde şampiyon olarak gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmişti. Akademi Liginde yaşadığı şampiyonluğun hemen ardından Fenerbahçe Espor ile yoluna Şampiyonluk Ligi’nde kariyerine devam etti. Naak Nako takımıyla birlikte Türkiye Büyük Finali’nde oynama başarısı göstermişti. Özellikle play off performansı ile yurt içinden ve yurt dışından bir çok takımın radarına giren yetenekli üst koridor oyuncusu yaptığı açıklamada kariyerine bir süre ara verdiğini duyurdu.

“Yaz mevsimi sonrasında yurtiçi ve yurtdışından birçok takım ile görüştüm. Fakat görüştüğümüz takımların planları benim kariyer planlamamla ve vizyonumla uyuşmadığından herhangi bir takımla anlaşma gerçekleştirmedik.

Tüm bunlara ek olarak bu sezon maçların hafta içi oynanacak olması nedeniyle eğitim hayatımda oluşacak yoğunluğu da göz önünde bulundurarak profesyonel oyunculuğa 1 split ara vermiş bulunmaktayım.

Bu süreçte bireysel çalışmalarıma devam edip kendimi geliştirerek bir sonraki split daha güçlü bir şekilde karşınıza çıkacağım. Görüşmek üzere.”

Çaylak sezonun da sergilediği üst düzey performansla kısa sürede kendine bir hayran kitlesi oluşturan genç oyuncu bakalım ne zaman geri dönecek.

Oyuncunun kariyerine buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir