League of Legends

Nagne, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Riot Games

Geçtiğimiz mevsimi Beşiktaş Esports ile geçiren Nagne, gelecek mevsim için tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Kore’de önemli başarılara imza atmış olan Nagne VFŞL Kış Mevsimi öncesinde Beşiktaş Esports’a transfer olmuştu. Koreli isim Kış Mevsimi boyunca takımının en iyileri arasında gösterildi. Beşiktaş Esports ligin son haftalarına doğru maçlara akademi takımıyla çıkma kararı alınca orta koridora Umut geçti. Nagne ise ülkesine geri döndü. Orta koridor Twitter hesabından yaptığı açıklamada serbest oyuncu konumunda olduğunu duyurdu. Koreli oyuncu gelecek mevsim için gelecek teklifleri değerlendireceğini açıkladı.

Nagne kariyerine ormancı rolünde başladı ancak kısa bir süre sonra şu anki rolü olan orta koridora geçti. Najin Black Sword ile LCK’de mücadele etmeye başlayan oyuncu Pray, Cain ve Expession gibi oyuncularla takım arkadaşı oldu. Ardından KT Rolster’a transfer olan isim LCK ikincisi olup Worlds’e katılmaya hak kazandı. Oyuncu kariyerinin bu döneminde üst düzey oynuyordu. Worlds’e çeyrek finalde veda eden oyuncu KT’nin ardından Çin ikinci Ligi’nde Kakao ile aynı takımda mücadele etti.

Çin serüveninin ardından Avrupa’ya gelen Koreli, Ninjas In Pyjamas’a transfer oldu. Burada pek başarılı olmayan orta koridor son olarak ligimizde Beşiktaş forması giydi. Nagne son mevsiminde takımının öne çıkan isimlerinden biri oldu.

Koreli orta koridorun gelecek durağı bir hayli merak ediliyor. Beşiktaş ile devam etmeyeceği nerdeyse kesin olan ismin hangi ülkeye gideceği de henüz bilinmiyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.