League of Legends League of Legends Haberleri

Naru, Dark Passage’dan ayrıldı

VFŞL ekibi Dark Passage, deneyimli orta koridor Naru ile yolların ayrıldığını duyurdu.

Dark Passage denince akla ilk gelen oyuncuların en tepesinde olan Naru, Galakticos’ta geçirdiği başarısız mevsimin ardından bir süre ara vermişti. Geçtiğimiz mevsim genç oyunculardan kurulu bir kadro kuran Dark Passage, takımı yönetmesi ve oyunculara “abilik” etmesi için Naru’yu transfer etmişti. Bireysel olarak fena işler çıkarmayan oyuncu takımının ligi dokuzuncu sırada bitirmesinin önüne geçemedi. Sezonun sona ermesiyle iki yeni orta koridor transferi yapan DP, tecrübeli oyuncu Naru’yla yolların ayrıldığını duyurdu.

Kariyerine DP formasıyla başlayan Naru, League of Legends hem ülkemizde hem de dünyada bu kadar ünlü değilken bile tanınan isimler arasında yer alıyordu. Uzun bir süre ligin en iyi oyuncusu olarak gösterilen isim yurt dışından teklif almayı da başardı ancak kariyerine burada devam etmek istedi. DP’den ayrılıp SUP’a transfer olan orta koridor burada da iyi iş çıkardı ancak ne olduysa buradan sonra oldu.

İlk olarak Team Aurora ile ligden düşen oyuncu, sağlık sorunları yaşadı. Galakticos macerası ise kabus gibi geçti ve mevsim sona ermeden takımdan ayrıldı. Naru, geçtiğimiz mevsim yeniden DP’ye transfer oldu ancak takımın iddialı bir kadrosu bulunmuyordu. Sezonun sona ermesiyle Maximillion ve WaenA’yı transfer eden takım, tecrübeli orta koridor ile yolların ayrıldığını duyurdu.

Bakalım Naru’nun kariyer planlaması ne yönde olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir