League of Legends League of Legends Haberleri

Naru, Dark Passage’a transfer oldu

Son olarak Galakticos forması giyen orta koridor Naru, uzun süre formasını giydiği Dark Passage’a geri döndü.

Türkiye League of Legends sahnesinin en ünlü oyuncularından olan Naru geçtiğimiz birkaç mevsim kötü zamanlar geçirdi. Takımların başarısızlığı ve iletişim konusu oyuncuyu mental olarak bir hayli yordu. Team Aurora sonrası bir de Galakticos’la beklenen başarıyı yakalayamayan oyuncu bu mevsim başında herhangi bir takımla anlaşmadı. Bir süre dinlenen Naru, bugün yapılan açıklamaya göre yaklaşık 3 yıl formasını giydiği Dark Passage’a geri döndü.

Naru ve Dark Passage 2012-2015 yılları arasında ligi adeta domine etti. İlk başta tecrübesiz ve küçük yaşta sahneye giren orta koridor kısa sürede en iyi olmayı başardı. Dark Passage o dönemler ligde adeta rakipsizdi. Takımıyla birçok şampiyonluk yaşayan oyuncu 2016 yılında SuperMassive’le anlaştı. Böylelikle DP’de Naru dönemi kapanmış oldu. SUP formasıyla da uluslararası turnuvalara katılmayı başaran orta koridor Team Aurora’ya katılmasıyla birlikte kariyerinde büyük bir düşüş yaşadı.

Aurora’da ilk mevsim yarı final oynayan isim ikinci mevsim takım içindeki problemlerden dolayı zor zamanlar yaşadı. Bir dönem orman da oynayan oyuncu mevsim sonunda ligden düşmekten kurtulamadı. Geçtiğimiz mevsimki Galakticos macerası ise kağıt üstünde iyi gözükse de Ruvelius’un ceza almasının ardından bambaşka bir hal aldı. Mevsim bitmeden takımdan ayrılan Naru bir süre yayın yaptı ve son zamanlarda gözlerden uzak bir şekilde çalışmalarını sürdürdü.

Naru’nun transferiyle DP’nin kadrosundaki tecrübe eksikliği de büyük ölçüde azalacaktır. Orta koridorun liderliğiyle birlikte mevsim sonunda DP’yi çok iyi yerlerde görebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir