League of Legends

Naru, diğer takımlardan gelecek tekliflere açık olduğunu duyurdu

Riot Games

Ülkemizdeki League of Legends sahnesinin en eski ve tecrübeli isimlerinden birisi olan Naru, Twitter üzerinden bir açıklama yaparak diğer takımlardan gelecek tekliflere açık olduğunu duyurdu. 

Türkiye’de Legaue of Legends deyince akla gelen ilk isimlerden birisi kuşkusuz Naru. Çok uzun bir zamandır sahnede profesyonel olarak kariyerine devam eden oyuncunun birçok şampiyonluğu bulunuyor. Ülkedeki şampiyonluklar bir yana Dünya Şampiyonası ve MSI’da da boy gösteren orta koridorun son zamanlarda düşüşte olduğunu söylersek yanılmış olmayız. Geçtiğimiz yıl bir anda rekabetin artmasıyla eski performansını Vadi’ye yansıtma konusunda zorlanan Naru, AURORA’da da bekleneni veremedi. Takımın büyük bir potansiyeli olmasına rağmen orman rolünde problemler yaşandı. Son haftalarda orta koridoru Xico’ya bırakan ve ormancı rolüne geçen oyuncu, attığı tweet’te fazlasıyla motive olduğunu da belirtti.

Önümüzdeki mevsim partnerlik sistemine geçecek Şampiyonluk Ligi’nde Naru’nun kendisine yer bulma ihtimali oldukça yüksek. Son zamanlarda kötü oynasa da doğru takım arkadaşlarıyla tekrar harikalar yaratmaya başlayabilecek oyuncunun büyük bir marka kimliği de bulunuyor. Ülkedeki en popüler oyunculardan olan Naru’nun orman rolünü de düşünebileceğini unutmamak gerekiyor. Henüz sisteme kabul alan takımlar belli olmadığı için ortada bir dedikodu da bulunmuyor. Naru’nun hala sözleşmesinin olduğunu ve transfer olacağı takımın oyuncu için bonservis bedeli ödemesi gerekeceğini not düşelim.

1 Yorum

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.