League of Legends League of Legends Haberleri

Naru, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Dark Passage forması giyen orta koridor Naru, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Ülkemizde oynamış en iyi yerli oyuncular arasında gösterilen Naru bir süredir kariyerinin başındaki başarılara ulaşamadı. SuperMassive’den ayrılmasının ardından oynadığı takımlarda üst sıralara oynayamayan oyuncu bireysel performansında büyük düşüşler yaşamadı. Geçtiğimiz mevsim yuvası olarak tabir edilen Dark Passage’a dönen orta koridor takımıyla yaklaşık olarak bir mevsim geçirdi. Sezonun sona ermesinin ardından Naru, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Kariyerine Dark Passage ile başlayan Naru uzun bir süre ülkenin en iyi oyuncusu olarak anıldı. Zamanında LEC’den de teklif alan orta koridor VFŞL tarihinin en çok şampiyonluk yaşamış isimleri arasında yer alıyor. Dark Passage’ın ardından SuperMassive’de de başarılı sezonlar geçiren isim buradan ayrıldıktan sonra eski başarılı günlerine dönemedi. Team Aurora ile ligden düşen isim Galakticos ile sıkıntılı zamanlar geçirdi.

Buna rağmen bireysel performansında büyük sallantılar yaşamayan orta koridor oynadığı takımların performans olarak en stabil oyuncularından biri olmayı başardı. Genç bir kadro kuran Dark Passage orta koridora tecrübeli ismi takviye ederek yan parçaların gelişimine katkı sağladı ancak sezonun bitmesiyle Naru, takımdan ayrılma sinyalleri verdi. Oyuncunun rekabeti çok sevdiği ve bu yüzden yayıncılık yapmayıp spora devam ettiği biliniyor.

Tecrübeli orta koridorun birçok talibi olabilir. Bakalım Naru’nun sıradaki durağı neresi olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir