League of Legends League of Legends Haberleri

Neos, Galakticos’tan ayrıldı

Son olarak Galakticos forması giyen nişancı Neos, takımıyla karşılıklı anlaşarak sözleşmesinin feshedildiğini ve yeni tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Henüz yeni bir oyuncu olan Neos, Akademi Ligi’nin kurulmasıyla kendini gösterme fırsatı buldu. Beşiktaş Esports forması giyen oyuncu takımının en sağlam performans gösteren oyuncuları arasında yer aldı. Beşiktaş Esports Akademi takımı pek başarılı olamadı ancak Neos, Galakticos’tan aldığı teklifi kabul ederek VFŞL’ye ilk adımlarını attı. Galakticos, Neos’un gelişim kaydedebilmesi için nişancısı Ruvelius’u yedek bırakarak son maçlarına genç oyuncuyla çıktı. Genç nişancı bugün yaptığı açıklamada takımdan ayrıldığını duyurdu.

Kariyerinde kısa bir süre Yükselme Ligi’nde mücadele eden Noe,s Oyun Hizmetleri formasıyla başarısız bir mevsimi gerisinde bıraktı. Ardından Beşiktaş Esports Akademi ile anlaşan oyuncu burada yaklaşık iki mevsim geçirdi. İkinci mevsimin sonlarına doğru Galakticos’a transfer olan oyuncu burada önce akademi takımında forma giydi, ardından ligin son maçlarında as kadroda yer aldı.

Galakticos, kötü bir mevsim geçirdi. Play-off şansı kalmayan takım Neos’un gelişim gösterebilmesi için son maçlara Ruvelius yerine tecrübesiz nişancıyla çıkma kararı aldı. Bu kararın ardından Neos’un uzun bir süre Galakticos forması giyebileceği düşünüldü ancak öyle olmadı. Genç nişancı bugün yaptığı açıklamada takımla karşılıklı anlaşarak sözleşmesinin feshedildiğini duyurdu. Oyuncu gelecek mevsim için VFŞL ve Akademi Ligi’nden gelecek tekliflere açık olduğunun da altını çizdi.

Bakalım Neos’un sıradaki durağı neresi olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir